Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, a lentebb említet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, a lentebb említett rendőrtípus tényleg bejön nektek?

Figyelt kérdés
El nem tudom képzelni, hogy a rendőrök néhány csaj szemében hogy-hogy vonzóak... hiába nem is kigyúrtak, jó, mondjuk nem is vékonyak, és ráadásul némelyik még kb 20 éves kezdő... de elvileg pozitívum az egyenruhás állás, főleg az ilyen 18-23 éves lányok, nők körében. Ti hogy vagytok ezzel? Számotokra is vonzó? Válaszhoz indoklást kérek. Kort is legyetek szivesek írni. Köszönöm! u.I: Szerintem semmivel nem vonzóbbak a többi pasinál.
2012. júl. 19. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten utálom őket. A fele dagadt, lusta, érettségivel rendelkező bunkó. Korruptak, egy 60-al száguldozót mellettünk le se kapcsoltak, olyan utcában, ahol 20 a megengedett, de a haveromat, aki a bokorban hu*ozott, 20 rugóra büntettek meg-.-

Idióta bagázs, akik gondolkodás nélkül csinálnak olyasmit, ami szégyen a népre, csak mert ez a munkályuk....

De persze ha verekedés van, vagy balhé, elfordítják a fejüket. Ajánlom a divízió88 dalát: rendőrállam(igaz ez AMF dal)..

Inkább a fegyverrel, puskákkal foglalkozó férfiak jönnek be, illetve a tűzoltók.

2012. júl. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

munkájuk*..

elnézést a hibáért

2012. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán határoztad meg a rendőrtípust, eléggé általánosságban írtál róluk.

Sokféle van, fiatal, öreg, vékony, kövér, jóképű és csúnyácska, mint minden más szakmában a pasik.

Nekem nem jönnek be igazán, azaz az egyenruha nincs rám különösebb hatással. Néha látok jól kinéző rendőröket, de azokon akkor is megakadna szemem, ha nem rendőrök lennének.

Egyet ismerek személyesen, emberként kedvelem, de nem igazán szexi, engem nem izgat föl, hogy rendőr.

2012. júl. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 gelazso ***** válasza:

nem hogy nem vonzobbak hanem egyenesen utálni való tulajdonságnak tartom hogy felvéve az egyenruhát eladják a lelküket és csak a parancsra hallgatnak ,saját véleményüket ( ha van olyan) félretéve. gumibotozzák azt akire ráküldik és nem latolgathatnak.ez csak egy pe´lda volt.a parancs az parancs.

hányni tudnék az ilyen pasiktól. lehet kigyurt meg amit akarsz ,de a személyiségi vonások ezzel lent vannak a béka alatt.

2012. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem rossz helyen laktok csak,nekem vanak rendőr ismerőseim (a lányok versenyezek értük szinte) és nem is korruptak,jó fejek,és nem olyan fa*zok mint akiket leírtatok.ez meg emberfüggő,aki fa*z az informatikusként vagy kőművesként is f*sz
2012. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hogy-hogy versenyeznek értük szinte a lányok? Mesélnél ezzel kapcsolatban kicsit bővebben, Kedves utolsó válaszoló?
2012. júl. 20. 11:52
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, hogy kérdező rendőr, vagy annak tanul, vagy szeretne tanulni (ez utóbbi már feltett egy mázsa kérdést itt a GYIK-en).

Angyalbögyörőm, szerintem első körben koncentrálj a megvédésünkre, és ne azért legyél rendőr, hogy több nőt megkaphass.

2012. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!