Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoktól való félelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoktól való félelmemet hogyan tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés

Nem merek a lányok szemébe nézni, és elégé távolságtartó vagyok tőlük.

Nem birok velük beszélgetni elégé zavarba szoktam lenni a közelükben.


2012. júl. 20. 03:26
 1/7 anonim ***** válasza:
növessz f@szt! legyél férfi az is..n b@s..on ketté!!!!!!
2012. júl. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igyál alkoholt;)
2012. júl. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen lúzer voltam mint te, elkezdtem drogozni és tádááá.


Minden nőnek egyenként a krva @nyja! Egy kiadós szex oszt el lehet ballagni rózsát szagolgatni. De inkább szíjjanak f.szt.

2012. júl. 20. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán alkohollal, vagy pszicho Spílerrel. Szerintem egyszerűbb, ha beletörődsz. Simán meg lehet szokni.
2012. júl. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy elkezdesz a szemükbe nézni és beszélni velük. Először csak gyakorlásnak, később már könnyen lehet ismerkedni is. Az elején nehéz lesz, mert zavarban leszel, és lehet, hogy a hangod is elcsuklik. De utána, ahogy kezdesz belejönni, wgyre magabiztosabb leszel és nem fogsz izgulni sem. Van, aki jó kommunikációs képességgel rendelkezik, másnak ezt tanulnia kell, de a lényeg, hogy fejleszthető. Ismétlés a tudás anyja. Hajrá.
2012. júl. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kepesr ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Barátkozz cukcsi fiúkkal.
2012. júl. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mondogasd naponta 200x határozottan a tükör előtt hogy "nem félek a lányoktól, jól tudok csajozni"

komolyan. pszichológia, egy idő után elhiszed és így is lesz :P

f18

2012. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!