Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha egy srác 15évesen csókolózik először?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 12:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az emberek 90%a miért nem hisz el, hogy igenis lehet komoly kapcsolata a tinédzser korban lévő fiúnak/lánynak? Nem poénból csókolóztam, hanem azért, mert szeretem azt, akivel történt! Miért kell a normális emberek mellett a szentéletű/álszent papoknak, apácáknak is írniuk?
2012. júl. 20. 15:05
 12/17 anonim ***** válasza:
Ó de édi szereted? :3 na majd meglátjuk hogy 2 honap (hét) mulva is szeretni fogod-e
2012. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
szép dolog a gerinctelenség! Én is élvezném! Két hónapja járunk, és jobban Szeretem, mint a kapcsink elején! Miért ennyire hihetetlen? Ha szerinted az élet értelmetlen, akkor vess véget neki, de ne próbáld azt meggyőzni, aki szerint oka van az életnek! köszi! :)
2012. júl. 20. 22:13
 14/17 anonim ***** válasza:

Egyet értek veled, kérdező! Igaz, hogy ritka, mert a legtöbben pár hét után már szakítanak, pedig előtte a komoly kapcsolatukról beszélnek éjjel-nappal, de igenis van kivétel! nem sok, de van!

Amúgy nem gáz, még később se lenne az! Az én barátom 17 volt, amikor először csókolóztunk (első volt). Én pedig akkor 14 és fél. Ő 21, és 18, és azóta is együtt vagyunk! :)

2012. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Szerintem nem ciki:) Nem értem én sem azokat, akik rögtön leszólják a másikat, csak azért, mert még nem 20 éves...

bár én még nem jártam senkivel sem:)

15/L

2012. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én 16éves vagyok és még nem csókolóztam! És kicsit se érzem cikinek!:D

16L

2012. szept. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen társasában vagy. Az én társaságomban cikinek számít, de van ahol az ciki ha 15 évesen már csókolótál... ha a haverjaid mégnem csókolóztak nem ciki, ha igen: akkor ciki! Amúgy szerintem egy fiúnak 14 évesen kellene, de vűltoznak az idők...
2012. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!