Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon lesz, lehet még ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lesz, lehet még ebből valami?

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem, szoval lányok, ha egyszer valakinek azt mondjátok, hogy most nem szeretnétek belebonyolódni semmi komolyba blablabla, akkor van esély arra, hogy megváltozzon a véleményetek?:D (hát igazából én most így nem nagyon szeretnék belebonyolódni kapcsolatba meg ilyenekbe nemsokára vizsgák utána meg sztem az utolsó szabad nyaram - konkrétan mondjuk egy ilyen szöveg után)Azt tegyük mellé, hogy ez nem most volt hanem már régebben, kb 3 hónapja. Akkor is ő hívogatott ide oda buliba, most is nemrég ő hívott el valahova ( én ugye úgy voltam vele, hogy nem kéne erőltetni, mert megint csak rossz lesz a vége, de ha ő hívott..)szoval szerintetek lesz ebből valami, vagy felesleges időpocséklás?

22F


2012. júl. 20. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez egy óvatos lekoptatás lehetett, vagy pedig bizonytalan a lány..
2012. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát fel is idegelt vele, mert ezelőtt hívogatott buliba, sétálni, fagyizni..... aztán volt ez az incidens... értek én elsőre is , de aztán hát már lassan 1 hónapja lesz, hogy megint kérdezte megyek e vele a városligethez.
2012. júl. 20. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűbb, hogy nem tudja mit szeretne. Az nem kifogás, hogy vizsgák meg a nyár...
2012. júl. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!