Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon ebből még lesz valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ebből még lesz valaha valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel a gimi utolsó évében ismerkedtem meg egy közös órán. Nyáron sokat beszélgettünk face-en (nem ugyanabban a városban lakunk), majd egy egyetemre kerültünk. Megbeszéltük, hogy találkozunk, ami elég sokszor elő is fordult. Én nem tudtam, hogy mire véljem ezt, mert nem látszott rajta, hogy kapcsolatot akar, vagy mit. Úgyhogy rákérdeztem, és azt mondta, hogy fél éve egy csaj nagyon átverte, és ezt még nem tudta elfelejteni, úgyhogy ez miatt nem akar velem lenni. Azóta barátok vagyunk, haverságnál szerintem több, de kevesebb mint mondjuk számomra egy legjobb barát. Én csak nehezen tudok rá barátként tekinteni, és reménykedek. Lehet nála esélyem, vagy ne is gondoljak rá mint lehetséges párra?
2012. jan. 29. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem csak egy kis idő kell neki

ha van neked elég akkor szerintem megéri várni mert nem hiába ment el sokszor a találkákra ahogy állítod

2012. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg úgy látta, hogy nem egyszerű megdugni téged, ezért nem erőlteti annyira a dolgokat veled, viszont azért fenntartja az érdeklődésedet, hátha gerincre tud vágni egyszer.
2012. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!