Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sokat van szeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokat van szeretett hiányom . Mit tegyek ellenne?

Figyelt kérdés
2012. júl. 21. 00:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Honnan lehet gondolni, hogy nem szeretnek?!

Nagyon egyszerű. Amikor a családban csak a veszekedés, marakodás megy, utána meg 3 napig egymáshoz sem szólnak. A barátok elpártolnak mellőled, amikor a leginkább szükséged lenne rájuk. Pasid/csajod, aki tényleg szeret nincs, azért meg minek pasi, hogy dicsekedjek vele? Meg ugyan kinek is dicsekednék, ha a barátok le se sz*rnak?!


Én megértem a kérdezőt, hónapok óta ebben a helyzetben vagyok, azt hiszem kezdek megőrülni. A legnagyobb baj az, hogy nem látom a kiutat az alagút végén!

17/L

2012. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Be ne szarjak, micsoda gondok 17 évesen.. foglalkozz magaddal meg a jövőddel, ne siránkozzál.. semmit nem tapasztaltál meg az életből.
2012. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

ezio_auditore:

Örülök, hogy jobban átlátod az életemet, mint én magam, de nem gáz. Az pedig mégjobb, hogy a gondolataimban is olvasol. Az a baj az emberekkel, hogy nem tudják elképzelni, milyen lehet másnak. Tapasztalatból írom, hogy nagyon sok tinédzser szenved éveken át, ismerősi körben is van, aki még rosszabb helyzetben van, mint én. De akinek nyugodt és szép gyermek és fiatalkora volt, az nem fog megérteni minket.

Csak azt gondolom, hogy eléggé elszomorító, hogy kb. 2 éve a terveim és céljaim tartanak életben, lassan már tényleg csak azért élek, hogy a terveimet megvalósítsam.


De persze ki lehet gúnyolni és lehet oltogatni, hogy még semmit nem tapasztaltam az életből. Ez igaz, nyilván sokkal komolyabb problémákkal fogok szembesülni, ha kikerülök a 'nagybetűs életbe', de jelen helyzetbe nekem ezez az igazi problémák. És ha érezném, hogy van mellettem valaki, aki szeret és támogat, valószínűleg könnyedén áthidalnám, megoldanám a problémáimat. Egyedül elég nehéz minden problémát megoldni, főleg azért, hogy még csak most kéne megismerkedni 1-1 megoldandó problémával. De amikor az ember nyakába zúdulnak nap, mint nap olyan gondok, hogy legszívesebben kirohanna a világból, azt 17 évesen egyedül, talán nem olyan könnyű áthidalni..

És nem, nem azt várom, hogy értsétek meg, csak hogy fogadjátok el, hogy valakinek tizenévesen is lehetnek komoly problémái és érezheti azt, hogy nem szeretik.

2012. júl. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Megértem, persze lehetnek problémák ennyi idősen. De én sose másra akartam támaszkodni, elgyengítenek az érzelmek.. sokat fogsz még ezzel szívni. Inkább azt értékeld magadban, hogy egyedül is megállsz a talpadon és magadba elfojtod.
2012. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Mindenki más milyen ! Mindenki máshogy éli át a dolgokat!
2012. júl. 21. 18:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!