Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy 16 éves lánynak még nem volt úgymond párja?

Figyelt kérdés
Estem már úgy jól szerelembe, de mégsem lett belőle semmi külső okok miatt. Viszont már jó ideje nem éreztem meg ehhez hasonlót sem, talán azért, mert nem vagyok az a nagy partiarc és nem is ott szeretném megtalálni a páromat, vagy mert túlságosan is tudom, hogy milyen fiú kell nekem? Ugyanis nem vagyok az a fajta lány, akinek megtetszik külsőre egy fiú, és már rögtön szemezget vele, vagy ilyesmi, szerintem meg igenis a fiú tegye meg az első lépést! Egyébként szerintem normális, ha az ember mellett nincsen még valaki, legalábbis szerintem, de a körülöttem lévők (barátaim, rokonjaim) mindig megemlítik, ezt a fiús témát.
2012. júl. 21. 20:16
1 2
 1/13 AvernusTriad ***** válasza:
2012. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendbe van:)
2012. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se baj:)
2012. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

normális, kultúrált, társasági ember vagyok. 19évesen lett az első barátnőm, akibe szerelmes is lettem. Ezért lett a barátnőm. Nálam későn jött ez a szerelem dolog de minek jöjjek össze bárkivel is elötte? Csak azért hogy legyen valaki? Hülyeség....

20f

2012. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Szia ismerkedünk ? :)

17/F

2012. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Mi a szart adnak azokon a rohadt tv csatornákon, hogy napi 5 ilyen kérdést tesznek fel a gyerekek?
2012. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

az hogy talán még nem találkozott olyan személlyel akiről úgy gondolta volna hogy érdemes vele járnia.

nekem pl. 18 évesen jött össze az 1. pasi és vele sem tartott sokáig.

aztán voltak még rövidebb, pár hetes dolgok

most meg már én nem akarok kapcsolatot

21/L

2012. júl. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves hatos válaszoló, nem az típus vagyok, aki éjjel nappal a tv-n él. ;)
2012. júl. 21. 20:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
CSAPOLJ BELEEEEEEEEEEEEEE:D:D:D:D:D:D:D:D nekem sem volt még senkim.:D
2012. júl. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sztem nincs benne semmi különös azt h nem egy k.rva az biztos: D am semmi. Irj üzenetet ha akarsz ismerkedni:) 17F
2012. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!