Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mikor beszéltek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mikor beszéltek egy lánynak a problémáitokról? Ez a bizalom jele?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 08:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Mivel nekem a barátim 70% lány így elég sűrűn beszélünk a bajainkról, de azért nem szoktam olyan hisztit levágni mint ők XD. Sok fiú pedig csajozni akar vele mert elég jó tálalással szegény lánykának megesik a szíve és onnantól már csak 1-2 dolog és megvan. (Szeretném hozzátenni, csak rimánkodással nem lehet nőt szerezni, a lényeg a fokozatosság/mértékletesség :P) 19|F
2012. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom a megismerkedésünk első napján lelkizett nekem órákon keresztül. És mondta is, hogy a barátainak se mondta el ezeket a dolgokat, és hogy nem tudja, miért nyílt meg ennyire előttem. Persze ez ahhoz vezetett, hogy én is megnyíltam.:) Azóta is együtt vagyunk. 2 éve lassan.

De ha a kapcsolatot arrébb tesszük, és a barátságról van szó: én imádom, ha egy srácnak el tudom mondani a bajaimat, mert ők azért jobban látják pasiszemmel, hogy mi a helyzet, meg sokkal jobban is esik, ha ők vigasztalnak, vagy legalább meghallgatnak. Én is szeretem, ha megnyílnak nekem, hisz ez egyfajta jele, hogy bíznak bennem, hogy nem vagyok közömbös számukra, hanem jó barát vagyok, vagy több annál, hisz a pasik nem mondanak el mindenkinek ilyen dolgokat, csak a legközelibbeknek.:)

20/L

2012. júl. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bízok benne és tudom hogy nem untatom az ilyen dolgokkal.
2012. júl. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!