Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az jó, ha egy fiú azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az jó, ha egy fiú azt mondja valamire amit csinálsz hogy ki nem néztem volna egy lányból?

Figyelt kérdés
mondták már néhány dologra amit csináltam , hogy ezt egy csajból ki nem néztem volna . ez jót vagy rosszat jelent ?? ja és lécci a korotokat is írjátok

2012. júl. 21. 20:51
1 2
 1/20 AvernusTriad ***** válasza:
Nem egyértelmű? Dicséret. 26F
2012. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Milyen dolgokra?
2012. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a huszadik pérót szopod le egy órán belül, akkor nem igazán!
2012. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
hát nem tom egyszerűbb dolgokra mint pl hogy " annyira idegesít az a srác . ha így folytatja lekeverek neki " mondom nem nagy dolgokra
2012. júl. 21. 20:56
 5/20 anonim ***** válasza:
MIVAN?
2012. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták ezt,amikor elég jól eltársalogtam velük a fociról,szemmel láthatóan tetszett nekik :)
2012. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést.
2012. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem is mondták már amúgy #2 vagyok.. de nekem azért mert én pofán is vertem.:)

meg azért mert nekem elég fiús a viselkedésem is...nem tudom, hogy ez most hátrány-e avagy sem..

2012. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Én azt sem értem, mire mondják, hogy fiús! Ki ne fejtsétek, nem kérek belőle. :D


Szerintem csomó olyan dologra, amiben lányok is vérprofik tudnak lenni, legalábbis sok lány.


Sok fiú meg tök béna benne.


Akkor meg miért lenne az "fiús"? :)

2012. júl. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Mindent elárult rólad a "lécci", szóval nem fejtem ki a gondolataim. Áss egy lyukat, ugorj bele és maradj ott amíg az élet szikrája ki nem alszik benned te sekélyes buta nőszemély.
2012. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!