Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy lány puszival köszön egy fiúnak?

Figyelt kérdés

A puszi azért nem ugyan olyan gesztus mint a kézfogás.


Tegnap a haveroméknál voltam és a nővérével is találkoztam. Csodálkoztam hogy puszit adott köszönéskor mert alig ismerem, csak 2 szer láttam és egyszer beszéltem vele.

Ez jelent valami olyat hogy szimpatikus vagyok neki vagy hogy tetszek neki mint férfi? Tudom hogy nem akar tőlem semmit mert van barátja de attól függetlenül még gondolhatja vkiről h jóképű.

A lányok kinek adnak puszit??

Én igazából senkinek, esetleg annak aki szimpatikus vagy szép és ez egyáltalán nem azt jelenti hogy akarok tőle valamit.


2012. máj. 31. 05:40
 1/9 anonim ***** válasza:
teccel neki :)
2012. máj. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a választ meg is írtad a jellemzésedben.

Mivel a lány nővére a barátodnak, egy puszival tisztelte meg azt a személyt, aki a testvérével van jó kapcsolatban.

Persze nem mindenki köszön így, de ebből nem kell semmilyen következtetést levonni. Csupán egy gesztus, tisztelet, kedvesség volt a részéről, mert a testvére által te is része lettél az ismerősei körének.

2012. máj. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányoknál a puszi olyan mint a fiuknál a a pacsi (kézfogás).Semmi jelentősége nincs.
2012. máj. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
semmit...általába a lányok puszilkodnak a fiuk meg ennek örülnek. meg is lepődnek h én nem szeretek. csokoljon meg vagy köszöntsön szoval nemszeretem a puszilkodást...
2012. máj. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ha voltak többen is a társaságban akik ezt láthatták, akkor tuti,hogy csak agyjátszás volt.
2012. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha minden fiu ismerösének puszival köszön akkor nem jelent semmit viszont ha csak neked akkor jelenthet valamit . Ez csak egy köszönési módszer semmi egyéb
2012. máj. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"ha voltak többen is a társaságban akik ezt láthatták, akkor tuti,hogy csak agyjátszás volt."


Talán a szülei voltak még ott meg még egy haver de neki nem adott puszit. Ő is annyira ismeri a lányt mint én, talán még többet is beszélt vele mint én.

2012. máj. 31. 16:46
 8/9 hunkurunkvirág ***** válasza:
Hát kérlek szépen ez annyit jelent csak, hogy szia. Semmi több.
2012. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
van, aki mindenkivel puszilkodik. én speciel ezt utálom. főleg, mikor a vadidegen, aki ismerős ismerősének az ismerőse, most látom először, és valószínűleg soha többet, az is puszilkodni akar.
2012. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!