Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem hogy félnek tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy félnek tőlem a lányok. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Talán az alkatom miatt. 2m+ 110 kg+, pedig tök mimóza lelkem van, csak teljes ellentétbe van a megjelenésemmel. A másik dolog hogy elég csendes vagyok és ezért sem derül ki olyan könnyen számukra hogy nem vagyok egy szadista állat bármennyire is annak nézek ki. Néha úgy vagyok hangolva hogy pofázni is szeretek, de általában kussolok és merengek. Valahogy úgy érzem hogy nem ismernek az emberek, csak úgy felszínesen, ez pedig fáj nekem.
2012. júl. 22. 03:27
 1/7 anonim ***** válasza:
193cm 105kg ez vagyok én :) én is így voltam vele :D tőlem a suliba is félnek akik nem ismernek :D akik meg ismernek azok tudják hogy kb max a legyeket merem bántani :D ez van .. bár nekem akad jó pár lány barátom
2012. júl. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig tuti sok lánynál lenne esélyed, csak merj nyitni feléjük és meglátják milyen értékes jellem vagy. Hidd el a lányok imádják a magas, nagy darab fiúkat. Én tudom, hiszen épp az ellentéted vagyok, alacsony, sovány és egy lány sem rajong értem. Én sem merek kezdeményezni, de nekem tényleg megvan az okom a külsőm miatt, neked meg simán lenne esélyed a lányok többségnél, nekem jó, ha egy lenne, aki elfogadna a külsőm ellenére is, vagy egyáltalán adna esélyt nekem.
2012. júl. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tőlem csak a szerelmem félt anno. Nem szószerint, de gondolom nálad se azért féltek, mert azt hitték bántani fogod őket. Egyszerüen került, mert "félt" a közelemben lenni.
2012. júl. 22. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez van,ilyen világban élünk ahol az embereknek előitéleteik vannak a külső miatt
2012. júl. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nacht ***** válasza:

Engem úgy jellemzett egyszer egy csaj, aki jobban ismer, hogy "Ha nem ismernélek, akkor biztos nem állnék szóba veled, mert már a járásod is olyan, mint ha mindenkit meg akarnál ölni, kivéve a jó nőket, mert őket elötte megdugnád.". Sajnos a legtöbb nő hasonlóan gondolja, pedig közel sem vagyok akkora mint te, csak már a fellépésem is agresszív. :)


Pedig ha tudnák, hogy egy aranyos mosolytól egy hétig tudok vigyorogni... :D


Szerintem legyél nyitottabb, beszélj többet. Nem kell mindenkivel, csak azzal, aki érdekel. Afelé úgyis könnyebben megnyílsz.

2012. júl. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen valószínűleg mert olyan magas vagy. Ha még izmos is akkor meg pláne. De ez nem jelent semmit, én a legjobb barátomtól is félek néha, pedig ő sose bántana, viszont biztonságba is érzem magam mellette.
2012. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
menj el amcsi focizni :D, majd rádagadnak :D
2012. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!