Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az kell neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az kell neki, aki már az én kiszemeltem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy pici problémám barátnőmmel, még pedig az, hogy 2 alkalommal is arra nyomul akit én kinézek magamnak, és már-már szeretem.

1 éve, hogy nagyon tetszik egy fiú, de az utóbbi hónapokban megfigyeltem, eléggé rányomult. Kicsit elkeserítő, mert ezelőtti 'szerelmemmel' is ezt csinálta, nekem kellett akkor is másik barátnőm szerint kussba lennem, mert belegázolok a lelki világába azzal, hogy nekem is az a fiú tetszik (főleg úgy, hogy akkor is, csak utánam kezdte megkedvelni... ) Nem szeretnék róla már lemondani, mert Őt tényleg nagyon szeretem, viszont ez a helyzet is addig fog mérgesedni, hogy lassan már nekem lesz kellemetlen ha mondok róla valamit, mert ha összenézünk, látni fogom rajta megint, hogy gyülől, vagy épp sóvárog utána.

Miért csinálja ezt? Miért nem keres valaki olyat, akit nem én vagy épp másik barátnőm szeretne?

Fura, hogy csak az utóbbi 3 hónapban észleltem ezt is..


15L


2012. júl. 22. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress másik barátnõt és akkor nem lesznek ilyen gondjaid.
2012. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nem barátnő, ne kösd az orrára melyik fiú tetszik neked.
2012. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem mindegy neked, hogy egyedül sóvárogsz a fiú után évekig, vagy többedmagaddal? Ne legyél már ilyen kicsinyes.
2012. júl. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem a sóvárgásról van szó, csak az, hogy ha beleszeretsz pl: te valakiben, neked sem tetszik, hogy akiben bízol, és elmondasz mindent, próbálja elkapni előled. Gondolkodj kedves utolsó, mert te is lehetsz hasonló helyzetben.


Másik kettőnek köszönöm:)!

2012. júl. 22. 12:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Leülnék vele és megbeszélném,hogy miért csinálja ezt és hogy keressen máshol barátot magának,ha nem hat rá faképnél hagynám és többet figyelembe sem venném.
2012. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is VOLT ilyen barátnőm, és nem véletlenül mondom, hogy volt, mert már nem az. És ráadásul ő nem 15 éves volt, hanem 20. Az ilyen barát nem barát. Ez valami rivalizálás lehet veled szemben. Hagyd a fenébe, keress más barátokat.
2012. júl. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

=/Köszönöm a válaszokat.

Azt hittem én vagyok túlzottam féltékeny, de akivel történt hasonló, ezek szerint tudja miről beszélek:/

2012. júl. 22. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!