Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap éjszaka fura volt valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap éjszaka fura volt valami?

Figyelt kérdés

Tegnap este discoba voltam és az egyik barátom elkezdett inni kicsit berúgott. És elkezdett ölelgetni,puszilgatni,simogatni.

Nem tudom jelentős-e de amikor megölelt mindig nagyon magához szorított.

És egész végig csak engem nézett de boldogan. Meg folyamatosan szeretgetett.Néha már rá szóltam mert túlzásba ment.


Akar tőllem valamit??(Én eddig úgy tudtam hogy hetero én pedig hetero vagyoki)


2012. júl. 22. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ital hatására felszabadultak benne a gátlások. Homi a srác. Vagy minimum biszex.
2012. júl. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azé fura nekem nagyon mert volt már lánnyal együtt habár elmesélte hogy egy se volt jó neki.
2012. júl. 22. 12:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Te is hetero vagy meg ő is, remek.És milyen neműek vagytok??
2012. júl. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki sem lesz az alkoholtól meleg, ha részegen az, akkor egyébként is.Vagy bi.De ha te nem akkor beszéld meg vele vagy kerüld el.
2012. júl. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12:49: a neve Zsolt igy elegge egyertelmu hogy fiu nem? amugy szerintem akar toled valamit ..:O :D
2012. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!