Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden meleg férfi jár melegbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden meleg férfi jár melegbárba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy valóban minden meleg férfi jár rendszeresen meleg szórakozóhelyekre a szex miatt? Vagy ez csak sztereotípia? Persze, valahol meg kell ismerkedniük, de őket valóban csak a szex érdekli? Nekem van egy meleg ismerősöm, aki karmester és nagyon sok mindent véghez vitt. Szerepelt már tv-ben, rendszeresen vannak komolyzenei koncertjei és komolyan veszi azt amit csinál. Nagyon sokat tanult, már ledoktorált pár éve. Nem bírom kinézni belőle, hogy éjszaka pedig ilyen bárokba jár el. Lehetséges, hogy ő más, és nem az éjszakai életet választja? Kérem válaszoljanak olyan meleg srácok, akik ebben tapasztaltabbak vagy akiknek van ilyen ismerősük! Előre is köszönöm. :)

2012. febr. 8. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
hetero lány vagyok egyébként. csak kíváncsiságból írtam le. hasonló homofób válaszokkal kerüljetek kérlek!
2012. febr. 8. 12:53
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy a heterok sem a nyilvánosházakba járnak rendszeresen, ugyanúgy az (igényes) melegek sem a melegbárokban ismerkednek.
2012. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A meleg pasik sztem ugyanannyira vágynak állandó kapcsolatra, mint a heteró pasik. És ugyanannyira meg tudnak elégedni némi alkalmi szexszel is két kapcsolat között.


A helyzetet árnyalja ugyanakkor, hogy a sok meleg pasi nem képes tartós kapcsolatot teremteni, mert nem tudja/meri felvállalni a környezete előtt (az alkalmi kapcsolatokat lényegesen könnyebb "elrejteni", mint egy állandó partnert). Aztán ott vannak még a biszex pasik is, akik sokszor barátnő vagy feleség mellett keresnek egy kis férfiszexet maguknak, sokan el sem tudnák képzelni, hogy egy pasival éljenek kapcsolatban. Szóval ezért annyira prevalens a klubkultúra a melegek/biszexek között.

Ami az ismerősödet illeti, ha nem vagytok annyira jóban, hogy ezt meg tudd kérdezni tőle, akkor sztem semmi közöd hozzá :) Lehet, hogy van állandó barátja, lehet, hogy nincs, és ő is lejár szexelni időnként, lehet, hogy ott keresi az igazit, lehet, hogy csak a zenéért megy (na jó, ezt azért kétlem :P)


Én egyébként most szingli vagyok, de inkább az interneten ismerkedem bárok helyett. Kényelmesebb, biztonságosabb és nem utolsósorban költséghatékonyabb :) Barátot és alkalmi partnert, szexhavert is találtam már így.

2012. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Béla211 ***** válasza:
94%
Az én párom egyszer volt ilyen meleg szórakozó helyen megnézni a volt párjával.Amúgy interneten ismerkedtünk meg. De már van sok meleg sport egyesültet kiránduló csoport ahol megismerhetsz új embereket és ők már olyanok állat lában akik komoly kapcsolatba mennek bele már csak azért is mert ez egy szűkebb kör és jó társóság és egy ilyen helyre nem jön rejtőzködő meleg. Aki alkalmi szexet keres.És van jó pár meleg ismerősom meg barátom is aki ugyan úgy mint a párom nem jár ilyen helyekre.Én is nagy ritkán évente 1-2 szer szoktam menni meleg ismerőseimmel barátaimmal találkozni beszélgetni bulizni.De soha nem szex miatt.Mint ahogy gondolom ha te is lemész bulizni nem azért mész el h szexet keressél legalábbis nálam így van én azért megyek néha h kieresszem a gőzt.
2012. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
96%

Tuti, hogy van kb. 20 ember az ismerőseid között is, aki meleg, és nem is gondolnád:D

Ugyanolyan átlagos férfi mindegyik, nincs különbség hetero- és homoszexuális férfiak között!!

2012. febr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Én fiatal meleg fiú vagyok, és még nem voltam melegbárban. Érdekel hogy milyen, de nem alkalmi kapcsolat céljából szeretnék oda benézni, hanem bulizni egyet. Komoly, érzelmeken alapuló kapcsolatot szeretnék, de sajnos nagyon nehéz találni.
2012. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen helyeken értékes kapcsolatot nem nagyon fogsz találni.

Legfeljebb olyant, aki pár napig az hazudja neked, és egyből az ágyba akar vinni, utána meg rá jössz, hogy átvágott.


Ha nem mész el meleg bárba, azzal az égvilágon semmit nem veszítesz.

Ahogy egy normális heteró fickó sem veszít semmit a azzal, ha nem nem jár kuplerájba, meg mindenféle züllött lebujba.

Épp hogy inkább nyer vele.

2013. febr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
nem jár mindegyik szerintem úgy kb fele kicsit több :) és valószínű sőt több mint biztos az ismerősöd sem + én sem 21/F
2013. febr. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!