Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak engem zavar ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak engem zavar ennyire?

Figyelt kérdés

Hogy még szerintem nálam rondább fiúknak is van szép barátnője, ellenben rám csak a nekem nem tetsző lányok tapadnak. :/


Ha ennyire kellek a csúnyácska lányoknak, akkor miért nem tapadnak rám maguktól a szebb lányok is?


Egy csomó nálam csúnyább fiúnak van szép barátnője, akkor nekik hogy jött össze?



2012. júl. 22. 01:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hát nem a szépségen múlik ez.:) A magyarázat Odaát van...:)
2012. júl. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
ugyanigy vagyok hallod...
2012. júl. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
92%
Csak engem zavar a sok hülye kérdés?
2012. júl. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Irigy kutya vagy és ez kiül az ábrázatodra... De lehet, hogy csak szimplán büdös.


Mégis honnan tudjuk, miért vagy népszerűtlen?

2012. júl. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése. Annak a csajnak a saját barátja bizonyára jobb pasinak tűnik, mint te.


Az enyémekre azt szokták mondani, "micsoda kis gizdák", miért vagyok velük, bezzeg az a szép szál izmos legény! :D


Aki nekem nem kell, mert csúnyának találom. :/

2012. júl. 22. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

mert érzik,hogy parás kis pöts vagy,aki fél kezdeményezni,hátmég gátlástanul jól meg is kúrni őket.


maguktól...

majd ha híres filmsztár leszel,max akkor lesz ez fiam.

2012. júl. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Nekem is a salyát párom jön be,jó kis húsos pasi, meseszép szemekkel:) sztem be is fűzöm most egy kis ...ra:)
2012. júl. 22. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Na jó, épp ezt kell hallanom, amikor így is szexéhes vagyok. -.-"


Jóképűnek mondnaak, dícsérik a szemeimet és a számat többnyire. De mégsem jönnek, csak csúnyácskák vagy átlagosak maguktól, a szépek miért nem nyomulnak rám?

2012. júl. 22. 02:10
 9/28 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem a csajok nyomulnak. Engem már a pasim látványa is felizgat, képzeld, mégis ő nyomult rám!


El is vártam, hogy ő jöjjön utánam, tán csak nem én fogok nő létemre "könyörögni"? :)

2012. júl. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Ugyan dobj már 1képet!!


Előző voltam!:)

2012. júl. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!