Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak szex?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit régóta ismerek, már-már barátomnak tartom. Nagyon kedveljük egymást, sokat beszélünk, sajnos nem tudunk sokszor találkozni. Tegnap volt egy nagy buli abba a városba ahol lakik, így ott aludtam náluk. (több fiatal lakik egy albérletben) Egy ágyba aludtam vele.. elkezdtünk csókolózni.. majd valahogy elkezdtük egymást hergelni. Csókolgatta a nyakam, a mellemet szinte, én is csókolgattam őt, megőrültünk kb egymásért.. nem feküdtünk le, de szerintem ha nem lettünk volna többen egy szobába, simán megtesszük. Az a helyzet, hogy ma megtudtam hogy többet érez irántam.. én viszont nem hiszem hogy összetudnék vele jönni.. de egyszerűen jól esett vele lenni, kívánom úgy őt.. Mit tegyek? Megmondjam neki hogy nem vagyok benne biztos hogy összejönnék vele, de a szex ok? Vagy nem tudom mit csináljak, soha nem voltam ilyen helyzetben. Szerintetek? :/

2012. júl. 22. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ő hány éves?
2012. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hú ez nem egyszerű.. Ha nem vagy belé szerelmes, mondd meg neki, hogy nem érzel szerelmet, de a szex ellen nincs kifogásod.
2012. júl. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok ő pedig 21.
2012. júl. 22. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért nem szeretnél vele összejönni?

Szerintem találkozgass vele gyakrabban..lehet csak akkor kapott el a hév és ha többet találkoznál vele, már nem is vágynál úgy utána. Vagy épp az ellenkezője...jobban megtetszene és többet akarnál!:)

Egyébként a legtöbb pasinak bejön a "csak szex" kapcsolat. De ha érez is valamit irántad, valószínű sértené őt, hogy esetleg te mással is összejársz közben, hiszen vele csak egy-egy alkalommal vagy együtt..

Talán azt kéne megmondanod, hogy te könnyedebb kapcsolatra vágysz..nem olyan kötöttre..és ha neki így is oké, akkor felőled mehet. Aztán idő közben rájön, hogy mit értettél könnyedebb alatt.

2012. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mondana nemet neked erre az ajánlatra, s ugyanolyan jóba is maradhatnátok mint eddig. Ez az új világ.
2012. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy alapból mindig úgy voltam ezekkel a dolgokkal, hogy amíg a srác őszintén konkrétan nem kérdez rá valamire, addig én miért válaszoljak konkrétan? Csak múltkor ezzel szívtam meg.. azért most már ettől is félek.

Egyenlőre várok, hogy mi lesz.. lehet ez lesz a legjobb..

Az a furcsa hogy azt mondta, valamelyik nap találkozzunk. De mivel tudom hogy úgy sem lesz semmi, max megcsókol így nincs akkora kedvem mint pl. arra hogy megint vele aludjak. Csak ettől is félek hogy ha találkozunk és megcsókol, akkor továbbra félreérti hogy én is összejönnék vele.. bonyolult nagyon :/

De köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 23. 16:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Bizony.. bonyolult, mert egy kapcsolat- legyen az bármilyen - sosem egyszerű. :D S a legjobb tisztázni ezt. S ha adódik helyzet akkor kezdeményezz a témában s beszéljétek meg. Mert az sem jobb, hogy tévhitekbe ringatod őt. Jártam már így, bár - sajnos nem pont ilyen helyzetben, mert én ezzel is "beértem" volna -, s nem volt jó érzés.

F

2012. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!