Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Meg őrülők!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Meg őrülők!

Figyelt kérdés

Van egy fiú (22) aki belém zúgott rendesen.... Meg egyeztünk csak barátok vok de ő harcol értm...hogy össze jöjjünk.... :) de többször is féltékenyé tett lányokal ... Meg tőlem kért tanácsot exéhez.. randihoz....

Tegnap össze vesztünk állítolag sírt meg minden miattam.... De ms másik csajhoz kért tippet hová vigye randira..mert csaj belé esett..

Kérdem tőle mit érez erre ő: többet mint barátság...erre kérdem: mi lesz a harcolsz értem szövegel ,erre ő;Ez még nem 100 kiderül....( mármint ugye ha talizik csajjal mi alakul))

Szerintetek tényleg szeret?? :'( mert nem úgy érzem... Mit kezdjek vele??? Felejtsem el amíg tudom??? :'(

17l


A korunkat ne nézzétek.... Értelmes válaszokat ha lehet,nem a semmiért írtam ki... :))



2012. júl. 21. 23:57
1 2
 1/12 AvernusTriad ***** válasza:
83%

Az igekötőkkel totális háborút vívsz, az biztos. A határozott névelők (a/az) szintén gyakran elmarad, valamint kihagysz betűket.


Remélem segítettem :)

2012. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 AvernusTriad ***** válasza:
*elmaradnak
2012. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
B@zmeg nem te akartad, hogy csak barátok legyetek? Mit vársz, hogy majd élete végéig utánad koslat? Ritka hüly.e pics@ vagy, csoda hogy eddig harcolt érted. Tessék, kihoztad belőlem az állatot, pedig nem szoktam így beszélni.
2012. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1... Nem erre voltam kíváncsi,meg telon vok... Tűnj innen már bocs....

2... Azaz ucso köszi.... Rá jöttem ;'(

Valaki még?? Ötlet???

2012. júl. 22. 00:10
 5/12 AvernusTriad ***** válasza:

Telóról sem tudod az igekötőket -.-"


De értelmes válasz ne várj, mert én is csak lehordani tudnálak...

2012. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
úristen, ti melyik tanyán laktok??? te vagy az bözske?
2012. júl. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nos..

A szerelem fura.. Sokak mondják hogy

"szerelemben és háborúban minden eszköz megengedett."

Bevallom, amit most ő csinál azzal énis próbálkoztam egyes lányoknál. Megpróbálom elmagyarázni hogy mit jelent.


Azt kérdezted: "Szerintetek tényleg szeret??"

Nézzükcsak. Vannak itt olyan jelek, amik nem erre utalnak?:

1: Megegyeztetek hogy barátok vagytok, de ő harcol érted.

Ebböl az következik, hogy megpróbált közeledni hozzád, te elutasítottad azzal hogy csak barátok, de ő ebbe nem nyugodott bele.

2: Megérezhette mit érzel. Ami nyílvánvaló: te is szereted. Ezért miután megpróbált közeledni hozzád igencsak feltűnően közli veled, hogy megpróbál új csaj után nézni. Ez persze mégegy jel neked. Nem az hogy már nem kellesz neki, hanem hogy lépj. Elég fura. De amúgy ez is csak a féltékenység kicsikarásának egyik eszköze. Mert szerinted miért mondaná el neked hogy új csaj után néz? Ha nem vagy neki fontos érzelmileg nem kéne törődnie veled, és titokban szépen elintézi magának. De ő még tanácsot kér tőled. Pont tőled. Nem egy fiú haverjától.

3: Ezekután teljesen egyértelmű, hogy azt megkérdezd hogy akar e még járni veled. Világosabb mint a nap. Mert azt csinálja mint néhány lány. Bizonytalan válaszokat ad, mégis tudatja veled hogy szeret, de nem mutatja ki, viszont féltékennyé tesz. Ez megfelelési kényszert válthat ki. Ez pedig ahoz vezet, hogy lépj.

Ügyes fickó. "Felejtsem el amíg tudom??" Ezekszerint te is érzed, hogy nem sokáig tudod.


Minden esetre olyan jeleket ad hogy megőrül érted.

A másik lány szebb nálad?

22-17 5 év hát te tudod, de ezek az idősebb fiúk nem olyanok mint a korodbeliek. Mondjuk ki, érettebbek. Jobb a gondolkodásuk az ilyen ügyekhez, mint neked. Mégis lehet hogy nem illetek össze, mert aki "olyanokat csinál mint egy lány hogy fiúvá tegyen egy lányt" (tehát hogy arra késztet téged ami a fiú dolga: küzdeni a kapcsolatért, már ha nem szeretnéd hogy új csaja legyen..) nem ígér túl fényes jövőt. Lehet hogy a továbbiakban is irányítani fog.

De ha szeretitek egymást, mi akadálya? Egy próbát megér szerintem. Mit veszithettek?

2012. júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ucsonak köszönöm a válaszát :) többiek meg húzzanak el innen,ha nem tudtok normális választ adni miért irtok??? XD
2012. júl. 22. 10:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem érti meg akkor koptasd le finoman.

Ne legyetek töbett barátok fiú-lány közötti barátság szinte lehetetlen.

2012. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hm...

Visszavághatnál neki valahogy, ha gondolod.

Ennek persze több módszere létezik.

Egyik kedvenc, hogy

"Féltékennyé akar tenni. De ő nem lehet féltékeny?"

Ezalatt azt értem hogy fordits az álláspontokon. Keress egy olyan srácot aki inkább áll közelebb a korodhoz (18-19) és mind a ketten ismertek. Tedd te féltékennyé őt!

Ebböl látni fogja hogy hiába próbálkozik azzal hogy féltékennyé tegyen. Ha esetleg rádír azzal h mivan a sráccal, mond hogy semmi köze hozzá. Tűnj olyannak, aki teljesen közömbös hozzá. Így aztán fejéhez fog kapni hogy na bakker ezzel a másik csaj dologgal csak elijesztettem magamtól.

Mint ahogy mondtam a szerelem mélyebb dolog mint vmi, amit könnyen elfelejt és ha úgy adódik eldob magától az ember. Tehát ha a 22 srác ha akar valamit tőled elkezd utánad futni. Ekkor fordulni fog a kocka :)


Ez időigényes.

2012. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!