Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Telt lányokat kedvelő hím...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt lányokat kedvelő hím nemű társaim! Számotokra milyen az ideális telt/duci lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy ezzel a kérdéssel egy igen "szűk" réteget szólítok meg, de érdekelne más telt lányokat preferáló srác véleménye is, hogy számára milyen az ideális duci lány, azon kívül hogy duci. :D

(Aki nem érdekelt a témában, az ne írjon, a bunkó válaszadók pedig inkább tartsák meg maguknak a véleményüket.)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. júl. 22. 19:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
ÖÖ... nehéz erre válaszolnom, pedig én is a telt nőket szeretem. Nagyon tetszik a mellük, és a fenekük is, de ez az én szerény véleményem! Lehet hogy nem pont a kérdésedre ad választ, de én így látom! :)
2012. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz válaszolni. Számomra csak a csodaszép arcú és szemű ducik az ideálisak, akik formásan ducik, nem pedig egybe van a testük. És a bőrük is fontos hogy puhis legyen.
2012. júl. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

tegnap 20.00 és tegnap 22.59!


Annyit még elárulnátok, hogy (általánosítva) nektek mik a "duci kategória" súlyhatárai?(min-max)

Előre is kösz!

2012. júl. 23. 00:40
 4/11 anonim válasza:
65-75 kg... kb legalábbis nekem
2012. júl. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

legyen arányos :) nagy mellekkel , nagy pocival , vastagabb combokkal és nagyobbacska gömbölyű popsival :D

90 - 100 kg de ha arányos és elég magas akkor több is belefér :P

2012. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kedves 18.01!


Végre nem érzem magam egyedül : D Végre valaki aki a DUCI lányokat kedveli :D

(Hány éves is vagy?)

2012. júl. 25. 18:39
 7/11 anonim ***** válasza:
azthittem odaírtam :P , 22 :)
2012. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én még csak 15... És sajna hiába kedvelem a telt típust, sajna nem igen találok magam mellé párt. Bár, tudom fiatal vagyok még nagyon, de "fiatalság bolondság" :)
2012. júl. 25. 20:28
 9/11 anonim válasza:
Elnézést az offért, de azt muszáj hozzátennem (első válaszolónak), hogy egy 175-180 cm-es (vagy akár afeletti) lány 65 kilóval véletlenül sem számít ducinak, sem teltnek. Ilyen magassághoz ennyi kilóval teljesen átlagos, sőt, még vékony is lehet (alkattól, zsír-izom aránytól függően). Szóval azért ez erősen magasság kérdése.
2012. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Így igaz! :)
2012. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!