Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki vagy hanyagoljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy hanyagoljam? Lent írom

Figyelt kérdés
Nem rég kórházba kerültem és bent láttam egy gyönyörű ápolónőt de ő nem vett észre engem, legalább is én nem láttam, hogy észrevett volna... Mikor kiengedtek ugye megnéztem a facebookom és akartam keresni egy embert és tök véletlenül megtaláltam azt az ápolónőt akit láttam. Írtam is neki egy levelet, hogyha nem veszi tolakodásnak és van kedve akkor szívesen megismerném és stb. Elolvasta a levelet mert már ugye jelzi a facebook, de nem írt vissza... Nagyon aggaszt, gyönyörű nő, iszonyatosan tetszik nekem. Írjak neki még egy levelet és ha igen akkor még is milyen stílusban? Vagy hagyjam a francba...?
2012. júl. 23. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyjad a francba,valószínű azt már más kúrogatja
2012. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megtetted a tőled telhetőt,nem írt vissza,keress másikat.
2012. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még egy levél normális, nem tolakodó, esetleg vicces stílusban, ha arra sem válaszol, akkor hagyd a fenébe
2012. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha16/F ha rohadtdögös és alig ismered mi vesztenivalód van ? ha még mindíg nem írt vissza akkor írj neki egy olyan levelet h sajnálom az előző "kirohanásomat" csak izgulok amikor ilyen gyönyörű teremtéssel kell szót váltanom.ez egy remek példa szerintem de viggyázz ha van csávója akkor az üzenet végére biggyesszd oda hogyha van akkor sajnálod a levet stb stb szóval a levélben nyalj 1 kicsit ;)
2012. júl. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%

Szerintem max annyit írj, hogy reméled nem vette tolakodásnak, hogy megkerested és, hogy elfoglalt volt-e válaszolni vagy esetleg van valakije.

Ennél többet nem érdemes.

2012. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem írnék megint.Lehet hogy legközelebb egy nagy darab kopasz csávó fog akkor kopogtatni az ajtódon hogy elbeszélgessen veled erről a kis ápolónőcskéről :) Tisztázni fogjátok hogy jelenleg az ő micsodáját ápolgatja a csajszi ezért szállj le róla :D
2012. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát jól van akkor majd jön valaki más... Köszönöm Szépen a válaszokat :)
2012. júl. 23. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!