Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most írtam először szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most írtam először szerelmes levelet! Szerintek így jó? Írjak még hozzá valamit vagy vegyek ki valamit?

Figyelt kérdés

Drága XYom!

Úgy gondolom hogy a mostani életem össze sem hasonlítható az egy évvel ezelöttivel.Teljes mértékben megváltoztattad az életem mióta itt vagy nekem,és őszintén remélem hogy ez a jövőben sem fog változni.Te egy fantasztikus nő vagy,egy olyan nő akire nekem szükségem van!Bármelyik férfi egy ilyen nőt szeretne maga mellé és a gyerekei édesannyának.Tudom hogy voltak köztünk viták,nagy részben az én hibámból de bízok benne hogy ettől függetlenül ez egy szép hosszú kapcsolat és talán házasság kezdete!Hazudnék ha azt írnám hogy tökéletes vagy,hiszen senki sem az,de szeretlek a hibáiddal együtt!Szeretem mikor velem vagy és csak nézel rám, olyankor szívesen belelátnék a fejedbe és magamhoz ölelnélek és halkan a füledbe súgnám a választ az összes kérdésedre!Szerelmem!Huszonöt éves lettél,negyed évszázados!Rengeteg hálával tartozom szüleidnek hogy egy ilyen remek nőt felneveltek és vigyáztak rád,"megőriztek" nekem!Úgy gondolom hogy a mi találkozásunk nem a véletlen műve,nekünk meg kellett ismernünk egymást mindenképpen!Akár hogy is alakul ez a kapcsolat,sosem fogom megbánni egyetlen percét sem!


2012. júl. 5. 12:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Tökéletes!
2012. júl. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%

Édesanyjának és nem édesannyának. Csak ha már szerelmes levél, legyen helyesírásilag is jó.

"negyed évszázados" -> énettől sokkot kapnék xD MEg odafigyelhetnél az írásjelek utáni, szóközökre, így nagyon tömbszerű, egybe van az egész szöveg. Amúgy szép. Írd még utána, hogy Szeretlek! A Te JózsiBélaPistád. És okés.

2012. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

"ezelöttivel" -> hosszú ő

"Hazudnék ha azt írnám hogy tökéletes vagy,hiszen senki sem az,de szeretlek a hibáiddal együtt!" -> ez a mondat nekem elég hülyén jön ki, inkább írnám ezt: "Szeretlek úgy, ahogy vagy."

"akár hogy" -> egybe kell írni

2012. júl. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát igen bevallom helyesírás egyes,de elötte majd begépelem worldbe is:-) akkor amúgy rendben van?még valamit írjak hozzá?
2012. júl. 5. 13:14
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

1.Helyesírás pocsék. (én sem írok helyesen, de ha már ilyen levelet írnék, akkor jobban figyelnék rá)


2.” Hazudnék ha azt írnám hogy tökéletes vagy,hiszen senki sem az,de szeretlek a hibáiddal együtt!” Mindenki tudja, hogy senki nem tökéletes, de ezt miért kell így papírra leírni? A nők jobban szeretik, azt, hogy senki sem tökéletes, de nekem Te az vagy. (legalábbis egy szerelmes levélben ezt várná el az ember)


3 „olyankor szívesen belelátnék a fejedbe „ hú ez félelmetes, senki nem szeretné ha a pasija a fejében turkálna. Ha féltékeny típus vagy ezen tuti kifog akadni.


Különben meg nagyon szép levél és szép gesztus tőled.

2012. júl. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Egy csöpögős szirupra számítottam, de ez tetszik :)

A hibákat javítsd ki. Írásjel után szóközt teszünk.

2012. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyos lett, biztos nagyon fog neki örülni! Azt a "te sem vagy tökéletes" részt én sem írnám bele a levélbe. De tényleg szép gesztus, értékelni fogja:) Boldog szülinapot a barátnődnek és sok boldogságot nektek!!
2012. júl. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nagyon kedves lett :)
2012. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Sorry, de belenyúltam, néhány helyen egyszerűsítettem, a helyesírást, grammatikai hátteret javítottam. Tagolni is szükséges.

Sok boldogságot!



Drága ......!


Úgy gondolom, hogy a mostani életem össze sem hasonlítható a korábbi időszakaimmal.

Megváltoztattad az életem, és hiszek abban, hogy ez a jövőben sem fog megváltozni!


Egy fantasztikus NŐ vagy, egy olyan nő, akire szükségem van!!


Minden férfi egy ilyen nőt szeretne maga mellé és a gyermekei édesanyjának!

Tudom, hogy voltak közöttünk viták- többségében az én hibámból- de bízok benne, hogy ez egy szép hosszú kapcsolat és talán egy házasság kezdete lehet!


Szeretlek!!


Szeretem, amikor velem vagy és csak nézel rám!

Szívesen olvasnék a gondolataid között, magamhoz ölelnélek, halkan a füledbe súgnám a választ az összes kérdésedre!


Drága Szerelmem!


25 éves lettél!

Rengeteg hálával tartozom Szüleidnek, hogy egy ilyen remek nőt felneveltek, vigyáztak Rád, "megőriztek" nekem!

Úgy gondolom, hogy a mi találkozásunk nem a véletlen műve, minket egymásnak szánt a sors!

Bízom abban, hogy sohasem fogom megbánni a kapcsolatunk egyetlen percét sem!



..............

2012. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát!Még annyi hogy szerintetek megtanuljam és a születésnapján elmondjam mindenki elött vagy inkább levél formájába adjam átt?
2012. júl. 5. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!