Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért piszkálódik folyton?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkálódik folyton? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek van pasija, de sokat dolgozik, így a barátnőm félrejár, mert neki jár a szex és nem bírja ki.Nekem most nincs senkim, és folyton olyanokat kérdezget, hogy hogy bírom.Már az agyamra megy.Mit mondjak neki? Már lassan elhiszem, hogy tényleg valami bajom van.
2012. júl. 23. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval Te egy srác vagy és feljár a csaj hozzád dugni? mert én ezt vettem ki belőle..
2012. júl. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én lány vagyok.
2012. júl. 23. 14:40
 3/5 anonim ***** válasza:

", így a barátnőm félrejár, mert neki jár a szex és nem bírja ki" ezt hogyan kell akkor értelmezni?

Bár lehet csak én vagyok nagyon hülye..

2012. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megcsalja a pasiját, mert az ritkán van otthon meg vele annyira nem is jó neki.
2012. júl. 23. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Oké akkor értem.

Nem veled van a baj..Mért nem mondod meg neki, hogy azért mert nem akarsz olyan lenni mint Ő?

mért kell a csajnak megcsalni a pasiját?..értem, hogy kell neki a szex de ez akkor is.. inkább akkor tanítsa meg a srácnak neki milyen a jó szex és nem kell mással keféltetnie magát..


Amúgy hány évesek vagytok?

2012. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!