Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt az egészet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt az egészet elfelejteni? Miért érdekel ennyire mások véleménye? Folyton csak ezen jár az agyam.

Figyelt kérdés

Pár hónapja én és a barátnőm megismerkedtünk két fiúval..azóta kb minden délután velük voltunk..tetszett nekem az egyik,és én is tetszettem neki..sokat beszélgettünk facebookon,de az egyik "kedves" osztálytársa feltörte,és elolvasta az összes üzenetünket..persze rá 2 napra már az egész suli tudott az egészről..de végül nem lett köztünk semmi..aminek nagyonis örülök...de így utólag..elég kellemetlenül érzem magam,hogy képes voltam velük mutatkozni:S Tudom,hogy én is egy senki vagyok,pont mint ők...de annyira gázul viselkednek..gyerekesek,mindenkinek beszólnak,nagyon bunkók,egyfolytában káromkodnak..és tök ciki,hogy eddig velük voltunk..tudom,hogy kb. senkit nem érdekel az én nyomorom,de akkor is..:/ Túlságosan is érdekel h mások mit gondolnak rólam.. Mit tudnék ez ellen tenni?:/


15L


2012. júl. 19. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Mit érdekel téged hogy mit gondolnak mások? Érdekeljen a közelebbi barátaidé, rokonaidé, de ne az hogy mit beszélnek rólad a suliban. Egyszerűen csak túlságosan meg akarsz felelni mindenkinek, a suliban pedig mindig terjednek és terjedni is fognak a pletykák. Csak azért mert unatkoznak. Ne kattogj annyit ezen. Különben is: Ami megtörtént az megtörtént, nem tudsz ellene semmit se tenni, és ezért ne itéld el magad. Akkor abban a pillanatban belezúgtál a srácba, megesik, de azóta már átgondoltad. Hagyd a fenébe azokat akik beszólogatnak neked, csak élvezd az életet! (:
2012. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!