Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok, gondolatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok, gondolatok a MyVip Randiról?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki megtalálta ott barátját vagy barátnőjét?

Vagy csak véleményetek róla?


2009. júl. 15. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Egy rakás sz@r. Rengeteg csaj csak azért van fenn, hogy jót szórakozhasson. Egyáltalán nem veszik komolyan! Pl 140 csajt jelöltem be és abból 20 jelölt kb vissza, hogy tetszek neki, pedig nem vagyok rossz pasi. Nagy részével felvettem a kapcsolatot de az összes lesz@rta. Volt olyan aki megkérdezte mért vettem fel és mondtam hogy myvip randin találtam és egyből letiltott...:D
2009. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Én a jövőhéten találkozok egy lánnyal, akit ott ismertem meg. Nagyon várom már:D
2009. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hány évesek vagytok?
2009. júl. 15. 15:37
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
első vagyok és 17/f
2009. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
És te?
2009. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

16/f

Engem jelöltek közel 450- en a jó csajok közül beszéltem kb 10 el de legtöbb elég komolytalan volt stb szóval mostanában nem nagyon veszem fel őket msn re meg hasonlók

2009. júl. 15. 15:57
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor te nem vagy kispályás meg falusi:D
2009. júl. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én a 2.vok 15 és 160-an jelöltek és csak vele beszéltem mert viszonylag az elején találtam meg és azóta nem is vágyok másra:D
2009. júl. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most először is az első komment írójához szolnék: Szóval miért gondolod, hogy mindenki olyan jó pasinak tart, mint ahogy te azt gondolod? :S és a másik meg az, hogy nincsen megszabva, hogy ki miért regisztrál a myvip randira, tehát alaptalan azt mondani, hogy egy csomó csaj csak úgy szórakozásból van fent. Kb ennyi, jah és én felvettem msn-re egy tök ari srácot :) tök jókat tudunk beszélgetni :)
2009. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!