Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen kapcsolat szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen kapcsolat szerintetek? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A 23/N és 25/F, jó barátok, tetszenek is egymásnak, jól érzik magukat együtt, számíthatnak egymásra, hasonló az érdeklődésük, de igazából mégsem illenek össze hosszú távon, mert az alapvető értékek, tervek, beidegződések nagyon különböznek. Kikapcsolódni, beszélgetni és szexelni viszont szeretnek egymással. Az utóbbi mostanában kezd gyakrabbá válni, így maguk sem tudják, mi legyen a folytatás.

Voltatok már ilyenben? Milyen volt? Meddig tartott? Hogy lett vége? Lett utána más kapcsolatotok?


2011. okt. 3. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
A csaj csak egy ócska ribanc, a pasi meg csak kihasználja mert tudja hogy csak egy ribanc.
2011. okt. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az egyik fél ebben a kapcsolatban vesztette el a szüzességét, a másiknak ez a második szexuális kapcsolata.
2011. okt. 4. 11:23
 3/3 ROUGE77 ***** válasza:
0%

már elrontották:D barátságot nem "kúrunk" el..

nekem volt egy nagyon jó barátom ,én tudtam,hogy nem ilünk össze és csak barátság müködik kettönk között,de ő többet akart..

Végül megmondtam neki,hogy nem lehet barátságnál több köztünk és megsértődött,de már újra barátok vagyunk

a sexig még jó hogy nem mentünk el ,mert akkor tuti nem bocsájtott volna meg soha miután közlöm vele hogy csak barátságnál maradjunk.


viszont volt egy másik ahol a barátságból szerelem lett

de végül 6hónap után csak rájöttem,hogy inkább barátnak jó,de szépen lassan eltávolodtam tőle ,mert próbálkozott megint arra,hogy összejöjjünk...

végülis sexpartnernek még mindig jobb egy jóbarát mint egy olyan akinek csak tényleg arra kellenne a nő..

viszont egy normális párkapcsolatnak az a lényege hogy mind két fél tudja mit akar és nagyon őszintén szeretik egymást! Ezért nem szabad a barátságot elrontani ezzel..

De van egy mondás,hogy férfi és nő között nem igazán lehet barátság mert előbb utobb vonzodni kezdenek egymáshoz,vagy egyikük bele szeret a másikba.

Az az okos aki megmarad a barátság keretei között akkor nincsenek problémák.

2012. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!