Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bajban vagyok, melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

jópár hónapja nem szexeltem, és péntekre beszéltem meg egy lánnyal, hogy átjön, viszont van egy másik lány, aki nagyon szimpatikus, a volt barátnőm (akit még szeretek...) óta nem kedveltem ennyire senkit, viszont külsőre egyáltalán nem jön be, nem tudom hogy így mi lesz belőle, persze előbb-utóbb mindenképpen találkozok vele, csak nem tom megéri-e ezért elszaaltani egy jó szexet:D


meg azt se tudom melyik segítene többet a felejtésben.


2012. júl. 23. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A másik csaj is péntekre megy, vagy mi? A szimpatikussal semmi sincs köztetek, és még nem is kell hogy legyen, mivel te mást szeretsz. Tiszta sor, hogy kivel szexelj inkább.
2012. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a szimpatikussal nem szex, cask találkozó, vele komolyabb dolog lenne, bár élőben még nem láttam szal nem tudom milyen, viszont ha most nem találkozunk akkor egy ideig nem fogunk tudni, a szexes csajra is igaz ez:D ha pénteken nem akkor ki tudja mikor
2012. júl. 23. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd az exet hiszen szakitottatok nem müködött és ne ébressz benne reményt hogy ujra összejöttök ha igazából nem is akarsz tőle semmi komolyat felesleges hogy szenvedjen miattad mikor lehet neked is és neki is más akivel jobban összeilletek .
2012. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na most a csaj, akivel csak szex lenne egyszeri dolog, ki tudja mikor találkoztok legközelebb. Viszont, ha a másikkal találkozol, bár nem lesz péntek este szex, lehet, hogy összejöttök és akkor megoldódna a szex kérdés hosszabb távon. Szerintem a szexet hagyd ki és a másik csajjal találkozz.
2012. júl. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!