Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
6. napja késik a menstruáicóm,előtte egy vagy két héttel éreztem ilyen apró szúrás szerű dolgot a bal petefészkemnél,mostanában viszket a cicim és a mellbimbóm is,az elmúlt héten elég ingadozó volt a hangulatom is,szinte minden nap volt szédülésem hőhullámom és szinte mindig ugyanabban az időpontban.Reggel vagy farkaséhségre kelek vagy pedig pisilnem kell ( a pisilés elég sűrű.) Kicsit olyan érzésem van,mintha "ki lenne száradva" ott lent,a cicijeimet ilyen kis barna foltok jöttek ki.Párommal óvszerrel védekezünk,lehetett ez egy nem észrevett óvszerszakadás miatt becsúszott baba?

2012. júl. 23. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2012. júl. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hole Hunter ***** válasza:
Tesztet csinálj a para helyett!
2012. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szelesoldier ***** válasza:
Fura egy szakadást nem észrevenni. Nem is értem hogy lehetséges.
2012. júl. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy szakadást észrevennél... Ettől függetlenül az óvszer sem nyújt 100%-os védelmet. Amit éreztél, a szúró érzés tüszőrepedés lehetett, én is megérzem...


Ezek a tünetek simán lehetnek korai terhességi tünetek. Főleg a gyakori vizelés, de a pigmentváltozás, mellviszketés is, a többiről nem tudom, nekem nem voltak...


Mivel már hat napja késik, reggel első vizeletet tedd félre hideg helyre, aztán irány tesztet venni! Ennyi idő elteltével már kimutatja.


Utána az eredménytől, és a terveidtől függnek a továbbiak...

2012. júl. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!