Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérlek mondjátok h nem igaz....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek mondjátok h nem igaz. Terhes lehetek? (Lenn)

Figyelt kérdés

2 napja lefeküdtem a párommal,csak az a baj h sehogy sem védekeztünk. És fáj az alhasam, de ezt lehet h csak bemagyarázom magamnak de azt nem h a mellbimbóm fáj ha hozzáér akármi is.

Szerintetek.

17L



2012. júl. 22. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
nem igaz
2012. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
NEM IGAZ hahaha.... mondhatom.... de ennek mi értelme van te!!??! ostoba! AZ LEHETSZ ÉS KÉSZ. tudod ez történhet, ha nem védekeztek. nem tudom ezen mit tagadjunk le!!!!!!
2012. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
jaj hát most meg kéne nyugtatni a kérdezőt hogy nem lehet terhes...:D
2012. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

LOL


Oké, XXI. századbna élünk. 72 órás tablettáról nem hallottál? XDDDDDD Komolyan akkorákat lehet aszalni ezeken...

2012. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,lehetsz terhes.Ha meg peteérésed volt akkor tuti.
2012. júl. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ha nem akarsz terhes lenni, akkor miért nem védekeztetek?

kicsi vagy te még a szexuális élethez..

2012. júl. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
-.-" én 14évesen(amikor elvesztettem) már akkor tudtam, hogy VÉDEKEZNI IGENIS KELL!!!!, védekeztem is. HOGY LEHET, HOGY 17(!!!) ÉVESEN EZZEL NEM VAGY TISZTÁBAN??? de most nem leszek f*sz... menj el nőgyógyászhoz mielőtt lejár aza bűvös 72óra... ha meg lejárt akkor is menj el, legalább ad tanácsot. mondhatnám, h ez nem igaz, de hazudnék. könnyen terhes lehetsz :S
2012. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ők élvezkednek, mi meg dolgozzunk azon h neki még jobb legyen
2012. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még nem vagy, de lehetsz, ha nem mész el a nőgyógyászhoz és veszel be egy 72 órás tablettát, amíg még időben vagy. Egyébként pedig én is csak azt tudom mondani, amit a többiek: védekezés. Mindig. Ha nincs gumi kéznél, inkább ne szexeljetek, mert az abortusz vagy egy gyerek felnevelése rosszabb/nehezebb, mint kibírni szex nélkül.
2012. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem cseszegéllek ,mert tudom milyen rossz ilyen dilemmában lenni.Lehetsz terhes persze,de azért máskor védekezzetek,egy gyerek felnevelése többe kerül mint egy óvszer.
2012. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!