Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek arról, ha zsúfolt tömegközlekedési eszközön (busz/villamos), , véletlenül" a feneketekhez érnek?

Figyelt kérdés
16 éves, csinosnak, formásnak mondható lány vagyok, Pesten lakom és gyakran utazok BKV-val. Gyakran előfordul, hogy teljesen zsúfult a jármű, és alig van helye az embernek, természetes, hogy egymáshoz érünk. Olykor-olykor előfordult, hogy egy férfi volt mögöttem, és rájátszott arra (pl. kanyarodáskor), hogy hozzáérhessen a fenekemhez. Ilyenkor kissé zavart engem a dolog, de nem mertem szólni, mert nem markolt bele vagy ilyesmi, tényleg csak alig észrevehetően ért hozzá, és lehet az esetek többsége tényleg véletlen volt. Legutóbb viszont egy helyes fiú állt mögöttem, és először ő is csak sunyin ért hozzá néha kanyarodáskor, de aztán már szinte el sem engedte, és azt vettem észre, hogy élvezem, kicsit fel is izgultam. Veletek történt már hasonló, lányok? Előfordult hogy izgatónak találtátok a szituációt? Egyébként nem vagyok ribanc, még mielőtt jönne 30 ilyen komment!

2012. júl. 23. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor buszozok, sokszor volt, hogy egy jó nő ült mellém, egy idő után nekemnyomta a combját, hogy tudatos volt-e vagy sem, fene tudja, én élveztem, remélem ő is, bár egyszer egy 70 éves bajszos huszár is rámdőlt, de hál istennek nem szexuális szándékkal.
2012. júl. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szívesen lennék mögötted! Kezdésnek!
2012. nov. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!