Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzitek az ellentmondás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzitek az ellentmondás ebben? "Nem számít a pénz, de azért ne legyen a pasi egy csóró"

Figyelt kérdés
Ez egy logikai ellentmondás.
2012. júl. 24. 12:42
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Én Pesten keresek netto 110-et, pedig jó melóm van... áhhh, mindegy, ez van. Ma már az ember lánya örül, hogy munkája van. Nekem a páromtól is elég ennyi: akarjon előrejutni, dolgozzon, ne járjon 30 évesen a szülei pénzéből nappali tagozatos egyetemre.


24/N

2012. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy eltartson, de azért őt se kelljen. Ennyi.
2012. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Diavolino44 ***** válasza:
PErsze, hogy erzem! Csak egy valamivel nem szamol senki. Nagyon keves embernek van biztos allasa. Egyik percrol a masikra kerulhetsz olyan helyzetbe, h nincs munkad. Akkor meg a csaj lelep??? A valasz sajnos igen...
2012. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nem, nem érzem. Ez így rendben van. Nem kell, hogy milliomos legyen, de azért egy hajléktalannal sem járnék...meg senki más sem.
2012. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
54%

Az igaz szerelemben nincsenek feltételek.

Aki úgy gondolja, hogy nem tudna beleszeretni egy pl. hajléktalanba, az még nem volt igazán szerelmes.

Ha beleszeretsz, de otthagyod, vagy össze se jössz vele, mert nincs pénze, akkor nem is ő az igazi.

A szerelmedért mindent megteszel, és átugrasz bármilyen akadályt.

2012. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ja, aki érdekből keres kapcsolatot, azt is megértem. Csak ne csodálkozzon ha boldogtalan.
2012. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

"Aki úgy gondolja, hogy nem tudna beleszeretni egy pl. hajléktalanba, az még nem volt igazán szerelmes."


milyen helyzetben történhetne ez meg egyébként? lehet ha hajléktalan nő lennék, bele tudnék szeretni egy hajléktalan férfiba, sőt biztos. de most ne mondd már, hogy te a hajléktalan, nyugatinál fetrengő férfiakat is párjelöltnek tartod....

2012. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Sz*rt nem ér a szerelem, ha egy link alak, aki pl. nem dolgozik és nem lehet rá építeni...

Nézzetek bunkónak, de a legnagyobb szerelmet is otthagynám, de egy fillérje nem lenne és csak verné a farkát egész álló nap... Nem fér bele az értékrendembe...

2012. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
nekem elég ha az én szintemet megüti (havi 50-60 ezer), ennyit bárki össze tud szedni ha kicsit is ért valamihez. az még mondható a "csóró" kategóriának manapság, de arra pont elég hogy a rezsimet meg a kajámat én fizetem
2012. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 Diavolino44 ***** válasza:
Nagyon egyetertek veled 15 valaszolo. De nem csodalom, hogy lepontoztak. A nok ezt a felfogast zsigerbol, elutasitjak. Erdekes forditott esetben, ha lenne egy parom s nem akarna dolgozni s szerelmes vagyok bele, akkor siman eltartanam ha olyan munkam lenne.
2012. júl. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!