Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzitek az ellentmondás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzitek az ellentmondás ebben? "Nem számít a pénz, de azért ne legyen a pasi egy csóró"

Figyelt kérdés
Ez egy logikai ellentmondás.
2012. júl. 24. 12:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Azért ne haragudjatok, de azért más, ha a nő tartja el a férfit, meg az is ha a férfi a nőt és még az sem mellékes, hogy hogyan. Ha a nőnek baromi jól fizető állása van, akkor még érthető, de ha minimálbérért szenved, akkor már nem igazán.
2012. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Persze hogy más ha egy nő tartja el a férfit. Végülis ez belénk van kódolva nincs ezzel baj. De mivel hatalmas emancipáció van, ezért ilyen szempontból az mellékes hogy a férfi tartja el a nőt, vagy a nő a férfit nemde?

Mivel egyenrangú mindkét nem.

2012. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

szerintem az teljesen mindegy, hogy ha már el kell tartani valakit akkor ki tart el kit...

de az meg megint más, hogy az az 1 fizetés 50ezer, vagy 500ezer havonta... a szerelemtől nem fogtok jóllakni...

persze az ilyen hősszerelmeseknek hiába magyarázzuk. na mindegy, ők nyugodtan keressenek akkor egy csövest aztán éljenek az utcán olyan fene nagy szerelemben

2012. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
48%
Le lehet pontozni, de a szerelem akkor sem válogat. Nem párjelölt egy hajléktalan sem, de nem a párjelöltedbe leszel szerelmes az biztos, akkor sem ha az egy milliomos jóképű csávó. Én csak az igaz szerelemről beszélek, ami ritka. Amikor meglátod és Ő az. És bármit megadnál érte, semmi mást nem kérsz az élettől csak ŐT. A legtöbb mai kapcsolatban ott van az érdek, a feltételek, az elvárások, az igények, amik máris megváltoztatják az emberek által vélt szerelem fogalmát.
2012. júl. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"a feltételek, az elvárások, az igények, amik máris megváltoztatják az emberek által vélt szerelem fogalmát."


Persze, hogy ott van, hiszen magammal szemben is vannak igényeim, elvárásaim. Még magasabbak is, mint másokkal szemben. Nem értem, miért kellene tolerálnom ha valaki nem dolgozik és nem is akar. Ha dolgozik, akkor nekem teljesen mindegy, mennyit keres. És akkor most jön az, hogy ha elveszíti a munkáját a pasim, akkor otthagyom? Dehogy. Bárkivel előfordulhat. A lényeg az akarás. A páromnak is legyenek céljai, nem hátrány, ha a céljaink összeegyeztethetőek. Minthogy a fene nagy szerelemből megélni nem lehet, ezek is fontos szempontok. Hiszen nem annyi az élet, hogy nah, megtaláltam az igaz szerelmet és vége a mesének, boldogan éltek, míg meg nem haltak. Ami a vége főcím után van, az sokkal nehezebb: egzisztencia megteremtése, családalapítás, gyereknevelés. Ezt egy olyan emberrel nem lehet megtenni, aki nem akar dolgozni.


24/N

2012. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondom, hogy nem mi döntjük el, hogy kibe szeretünk bele. És lehet, hogy pont abba, aki nem akar dolgozni. (Bár ha ő is szeret, mindent meg tesz értem ugye.) De mivel arról mi döntünk, hogy kivel éljük le az életünket, többen választják a szerelem helyett inkább a rendes, dolgozó férfit. Amit megértek. Mert ugye egy dolgozni nem akaró férfival (vagy nővel) nem lehet családot alapítani. De ezért van sok boldogtalan ember, akinek egy része bizony amíg a dolgozni akaró párjuk a munkáját végzi, ő lefekszik a kertésszel, a pizzafutárral, a postással, vagy éppen a munkanélküli szomszéddal.
2012. júl. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Idővel az ember lánya is kinövi ezt a fajta idealizmust.
2012. júl. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

"A legtöbb mai kapcsolatban ott van az érdek, a feltételek, az elvárások, az igények, "


igen, én kérek elnézést, hogy igényes vagyok és nem elégszem meg egy hányásos szakállú büdös hajléktalan alkoholistával.

2012. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy ez baj, nem is kell megelégedned, hagyjuk is a hajléktalanokat, mert azért ez durva példa. Legyen csak szimplán csóró. A többségnek akkor se kéne.
2012. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
a 'csóró' is egy relatív fogalom... na mindegy.
2012. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!