Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiknak melyik a vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknak melyik a vonzóbb ezek közül?

Figyelt kérdés

Egyéni vélemények érdekelnek, és most nem kell a duma a belső értékekről.:-D

1. Kis mell, kis segg

2. Kis mell, nagy segg

3. Nagy mell, kis segg

4. Nagy mell, nagy segg


(Nem a vékony-duci dolog a lényeg, az arányokra gondolok...)



2012. júl. 24. 15:09
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Hát a legtöbb férfi nem mondana nem-et egy pin@ra, ha az épp ott illatozik előtte, csak mert amúgy épp kicsi a melle vagy nagy segge van a viselőjének. Aki azt mondja, hogy ő már pedig de, az kb annyira sza@rul dumázik, mint ha a belső értékekről osztaná az észt egy nagymellű szilikonos bomba bigének.
2012. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:
De mi van, ha nem áll fel, mert nem tetszik?
2012. júl. 24. 16:37
 33/39 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az 1 vagy a 3. Kis feneke legyen ,de ne fokhagymagerezd, mert az fiús. Hanem olyan belemarkolni való.
2012. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Formás mell, formás fenék - kicsitől a nagyig terjedhet, szóval nem a méret a lényeg! :)
2012. júl. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"De mi van, ha nem áll fel, mert nem tetszik?"


:-D


Még fiatal lehetsz. 100-ból talán 5 ilyen esetet tudnék elképzelni, de ott sem a kis mell lenne az ok, hanem pl büdös a csaj, vagy 160 kiló. Amiket felsoroltál azok szerintem jelentéktelenek azokhoz az okokhoz képest, amikre egy pasi azt mondja, "na ne, ezt nem dugom meg".


De ez az én véleményem.

2012. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

De ha jártam így (2 pasival), hogy nem állt fel...

(Nem vagyok 160 kg, sem büdös... Semmi ilyesmi... Akkor?

Ja ezt most a kérdéstől függetlenül külön kérdezem...)

2012. júl. 25. 09:53
 37/39 anonim ***** válasza:

Na most lehet, hogy valaki alapból impotens, vagy lehet, hogy nem az, de épp annyira stresszel, ideges stb., hogy nem áll fel neki egy olyan nőre sem, aki tetszik neki.


Másrészt az is lehet, hogy egyszerűen tényleg nem tetszettél nekik, látott már ilyet a világ. Még a legjobbnak tartott csajok sem tetszenek mindenkinek. Nekem pl. Megan Foxra az életben nem állna fel, annyira tökéletesen hidegen hagy.

2012. júl. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 A kérdező kommentje:
Állítólag az én arckifejezésem volt a probléma... (én nem láttam magamat kívülről...)
2012. júl. 25. 14:32
 39/39 anonim ***** válasza:

Ez mondjuk nehezen hihető, hacsak nem vágtál valami abnormális, ijesztő fejet.


Szóval itt inkább a férfi lehetett a hunyó. Amúgy is férfiaknál gyakran előfordul, hogy ha valamiért nem áll föl nekik, akkor ráfogják a nőre, akár be is szólnak neki valami bántót - nyilván úgy könnyebb elviselni a kudarcot. A helyedben nem foglalkoznék az egésszel. Lényeg, hogy nem működött köztetek a kémia, előfordul az ilyesmi. Hacsak nem vagy szerelmes az érintett férfiba, szerintem felesleges apróra utánajárni, hogy mi lehetett a pontos probléma...

2012. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!