Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiúnak erekciója van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiúnak erekciója van egy lányra (és mondjuk a lány ezt látja) akkor a lány ezt gusztustalannak találja majd vagy inkább "bóknak" veszi?

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 21:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
szerintem meg az a perverzség, hogy egyesek már azt is előírnák, hogy ki mikor hova nézhet.
2012. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
10: én lányként írom, hogy szerintem ez nem pont úgy működik hogy nem néz oda =nem áll fel. ha pedig olyan pasira vágysz aki nem pörgeti le magában mit akarna tenni veled, várj csak a szőke hercegre a fehér lovon. akkor van baj, ha a fiúnak feláll, és le is teper.
2012. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Hát maradjunk abban, hogy nézni egyelőre még oda néz az ember, ahova akar. Ha egy nőt zavarja, hogy a dekoltázsába bámulnak, akkor ne vegyen föl dekoltált ruhát. Olyan társadalom ugyanis nem lesz belátható időn belül, amelyben kikényszeríthető, hogy csak a jó csávók nézhessék meg a cickóitokat...
2012. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
És megjegyzem, ha egy fiúnak eszébe se jut hogy lefeküdne veled meg mit hogy, akkor valószínűleg kicsit sem érdekled.
2012. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
az meg teljesen szubjektív dolog, hogy kit mi hoz kényelmetlen helyzetbe, mi van ha valakit az embertársai látványa hoz kényelmetlen helyzetbe, akkor mi lesz? Egy teremben egyszerre csak egy ember tartózkodhat a többi meg kint vagy mi?:D
2012. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen helyzet alatt azt értem,hogy nem ért a szóból miszerint hagyja abba a metrón való dörgölőzést, bámulást,szájnyalogatást és társaikat. Ha valaha lesz lánygyereked,meg fogod érteni,mi ezen olyan felháborító.
2012. júl. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Akármilyen meglepő de teszek a férfi populációra,kivétel a párom. Engem csak ő bámuljon,ő izguljon fel rám,ő verje ki ha épp olyanja van, ne pedig egy vadidegen s*ggfej aki azt hiszi,hogy minden nőt a maszturbációja tárgyának hozták a világra.

Ha valakivel együtt van az ember az erekció bók-máskülönben tolakodó és sértő,hogy ennyire tárgyiasít egy idegen nőt. Az emberek nem úgy ismerkednek,hogy "Felállt rád. Kivernéd nekem?"Kb mintha úgy állnál valaki elé,hogy "Lesz*psz?". Még jó,hogy átrendezi az arcod!

2012. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

17. azt megnézném ahogy átrendezed az arcát egy férfinek. ja, hogy már tettél ilyet? gratulálok.

nagyon játszod itt az agyad, aztán holnap meg te fogsz ideírni h "terhes lehetek? segítség!" most azért, mert van valakit, az irányításod alatt akarod tartani az egész férfitársadalmat? na mindegy, az élet majd megtanít h nem te vagy a világ ura, még ha most eléggé magasan is hordod az orrod, amíg valaki be nem veri azzal a finomsággal, amivel te átrendeznéd más arcát.

2012. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17. sztem abszolút nem is a kérdésre válaszoltál. nem azt kérdezték itt h mi van ha vkinek párja van, mert ők nyilván másképp gondolják ezt. ez a hozzászólásod csak arra volt jó h eleget tegyél annak a vágyadnak, h bizonygasd, te vagy a valaki, bár ez inkább röhögségesre sikeredett. szóval még bizonyítanod kell, h nem csak a szád nagy
2012. júl. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Haver! Szerintem szállj magadba. Kettőnk közül te bizonygatod,hogy mekkora f@szagyerek vagy,te leszarod,hogy kényelmetlen helyzetbe hozod a nőket és hogy mennyire mocskosul élvezed, hogy nem tudnak ellene sok mindent tenni. Válaszoltam a kérdésre,akár tetszik,akár nem de ha a választ eddig nem sikerült feldolgoznod: ép eszű nőt taszít ha egy pasinak csak úgy a semmiből merevedése lesz úgy,hogy nem történt semmi és nem is akarja,hogy történjen.
2012. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!