Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánybarátnak lehet (megengedet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybarátnak lehet (megengedett) bókolni? Amúgy viccesen, csipkelődve

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Fuuhh én mennyit kapok a haveromtól ..:D néha már le kell állítani de ha belejövünk egymást basztatjuk.:D
2012. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AvernusTriad ***** válasza:
Hogyne :) A csipkelődés a legjobb!
2012. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hole Hunter ***** válasza:
Nem lehet...kötelező! :)
2012. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Inkább ne, félreérthető. Pl. tökre örültem amikor mondták, hogy szép a szemem aztán nem is akartak többet, csalódtam picit.
2012. júl. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én folyton piszkálom az összes csaj ismerősöm, imádják:) De elégé be lehet nézni, pl egy régi lány barátommal úgy viselkedtem, ahogy szoktam, a barátja meg letámadott, hogy ne nyomuljak rá (pedig nem nyomultam, volt barátnőm). Csak módjával.
2012. júl. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, de ha tudod, hogy bejössz neki viszont ő nem tetszik neked akkor inkább ne, nehogy félreértés legyen belőle. Így fair szerintem.
2012. szept. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Én is szoktam. Egyébként az adott lánynak pl. épp nincs senkije. És ez akkor jött ki hülyén, amikor valahol ott voltunk, egymástól függetlenül, elkezdtünk csípkelődni, marhulni - ő valamiért eltűnt 10 percre, nekem meg ott magyarázta 3-4 vadidegen (nem is a haverjaim!), hogy hú, meghúzhatnám, dugom-e stb. Miközben tök baráti-haveri az egész. -_-"
2012. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!