Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeintetek túlzás egy lánybará...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeintetek túlzás egy lánybarátnak a 19. szülinapjára egy drágább karkötőt venni?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban vagyunk, meg minden...igaz, én kicsit többet is érzek iránta....nemrég érintettük is ezt a témát, mondta h maradjunk barátok szerinte. Bele is mentem, az ajándékkal sincs semmi hátsó szándékom...csak örülnék ha örülne:) Szerintetek jó ötlet? Vagy ''tolakodásnak'' venné? Többnek gondolná mint ami?
2012. júl. 5. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Személy szerint sokallom.
2012. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem örülne,de ettől függetlenül teljesen felesleges a próbálkozásod.

Egyértelmű,hogy azért veszed,mert szerelemmel szereted és még akkor is így van,ha az eszeddel meggyőzted magad,hogy nem.


Szóval az a lényeg,hogy TÚLZÁS!

2012. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
na persze. vegyél neki csokit. annak is örülni fog. nem kell feleslegesen imponálni. igen is nem gondolnád hogy egy barátodnak jajjde ilyen ajándék kell. ebben már benne vannak szerelmetes érzéseid. azt mondta, nem kér belőle. akkor mondjuk... ne erőltesd.
2012. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem kellene drága ajándékot venni
2012. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kicsit az, mert utána legközelebb már számít rá
2012. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De szereti a drága cuccokat, nekem meg nem lenne probléma...az meg nem baj sztem ha tudja h fontos nekem...de leheth akkor inkább mást veszek neki...ezesetben mit javasoltok? csoki meg hasonlóknál azért mindenképp komolyabbat szeretnék...
2012. júl. 5. 22:55
 7/10 anonim ***** válasza:
"Többnek gondolná mint ami?" tulajdonképpen ez mit jelent? igen, nem csak egy ajándéknak gondolná, hanem hogy nőként szereted, és ezért adod neki. akkor most ez baj? vagy úgy érted, azt gondolná hogy "meg akarod venni"? igen, lehet. akkor most ezt akarod, v nem?
2012. júl. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi a legjobb barátommal sose veszünk egymásnak semmit. :D Nem azért, mert anyagilag nem futná rá. Valahogy a szülinap nálunk sosem az ajándékokból állt. Én szerveztem neki meglepetésbulit, úgy, hogy életemet és véremet kockáztatva (najó költői túlzás, csak bkv-zni kellett :D) megszereztem rá neki Budapest legfinomabb tortáját, ő egyszer elvitt meglepetésszerűen egy kávézóba ahol icipici tortát kaptam tőle, máskor random átjött, és az éjszaka közepén elrángatott, hogy márpedig a szülinapot bulival kell ünnepelni, szóval inkább ilyen "hülyeségek". :D Effektíve ajándékot ritkán adtunk, főleg amíg nem volt szoros a kapcsolatunk ennyire.

És köztünk tutira nincs semmi mivel ő meleg. :)

21L

2012. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
magam sem tudom...már arra is gondoltam h egy virág+valami kisebb ajándékkal többre mennék mint egy drága sz*rral...leheth jobban hatna az érzelmeire...csak az (és ez fontos) h nem tudok róla h bárkitől is kapott volna eddig ilyen komolyabb ajándékot...csak nem tudom mennyire venné jól ki magát(a barátkozás szempontjából is) ha én hozakodnék elő vele
2012. júl. 5. 23:02
 10/10 lekváros tészta ***** válasza:
hát ne nagyon költs lány barátra sokat.. szerintem, vegyél neki valami apróságot
2012. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!