Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lee12 kérdése:

17 évesen normális hogy gáznak érzem magam? Lentebb az ok?

Figyelt kérdés

naszóval haverjaim körében néha felmerül a téma hogy hány lánnyal smároltak stb(17 évesek vagyunk) és az egyik mondja eddig 17 lánnyal smároltam amásik hogy 10 el és ez így megy tovább és én mindig mondom hogy 4 le de igazából nem is csókolóztam még(volt 1 lány aki nem is volt csúnya és össze akart jönni velem de én nem akartam(lehet éretlen vagyok)

szerintetek valamivel hogymondjam elmaradtam mint a többiek? hogymondjam fél ember vgayok?:D

mondjuk 10 lánnyal 1 buli alatt lehet csókolózni na mind1:D

szerintetek gáz vagyok?=amúgy ha feltesszük smárolnék egy csajjal aki tapasztalt az érezné hogy még nem is csókólóztam? ha igen akkor ezt ti a helyében világgá kürtölnétek?


2012. júl. 25. 01:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát elég gáz vagy
2012. júl. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ja én is 17f voltam
2012. júl. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amit mondanak mindig kettővel kell osztani és megkapod a valódi eredményt.
2012. júl. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

utolsó: ezt az amerikai pitéből vetted ? xDD

amúgy nem vagy gáz. ezt nőként mondom. :) és én a lány helyében nem kürtölném világgá. :) lehet hogy észreveszi de az nem tragédia :)

2012. júl. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
amúgy az első 2 azért írta mert direkt kérdezem hogy gáz e?:D akkor már valami indoklást ha kérhetnék de ma megfogadom hogy szombati buliba egyet minimum lesmárolok
2012. júl. 25. 01:37
 6/15 anonim ***** válasza:
az nem csak rajtad múlik;D
2012. júl. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

na barátocskám 17 vagyok és megsajnáltalak.ha valaki én végig kavartam szegedet és budapest felét is. igazándiból a te problémád nem olyan hatalmas probléma, de hogy mellé nem akarsz összekavarni egy csajjal akinek bejössz az úgy elégfura. namármost, azt mondom neked, hogy sürgősen csajozzál be mert nemtudod miből maradsz ki. ha meg először kavarsz egy csajjal azt előtte még a pofàjába is mondhatod, rohadtul be fog neki jönni, de nemhiszem hogy amúgy levenné ezt a dolgot max csak arra fog gondolni hogy lemerevedtél úgy bejön neked. mehetsz bulizni is, de én elsőre a találkás csókoz javasolnám neked, kb 1000 forintos beruházás egy-egy pohár sörre, és ha még egy fokkal szebb is vagy az ördögnél, akkor bizony nyert ügyed van ombre :D

remélem tudtam segíteni.legyél laza és férfias, sok sikert ;)

2012. júl. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

mondjuk mentségemre legyen mondva hogy elég fiatalnak nézek ki sé alacsony is vagyok(kb 14 nek nézek ki)

na akkor mától megfogadom a tanácsokat

mondjuk ha tegyük fel egy buliban 9 lánnyal smárolok és a fentebb említett beszélgetés témába jön akkor ez a 9 is számítana ha feltesszük max fél percig smároltam velük

2012. júl. 25. 01:46
 9/15 A kérdező kommentje:
mondjuk az is vicces hogy sok buliba járok úgyhogy még az otthon ülésre se foghatnám
2012. júl. 25. 01:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Egy haverom 18 éves korában smárolt először, persze addig mi voltunk az ő "mesterei", ő meg a "padavan", aztán 4 évig dugta az egyik legjobb csajt az osztályból. Akkor meg mi lettünk "padavanná".
2012. júl. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!