Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutassam ki egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam ki egy pasinak, hogy bejön nekem? Én alapjáraton nagyon szégyenlős vagyok, úgyhogy csak szolid kis jelekre vagyok kíváncsi, amelyek azonban mégis ilyen jelentéstartalommal bírnak. Vannak ilyenek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 09:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Mosolyogj rá! Ebbe nem halsz bele és elég egyértelmű is :) AMi ennél kevesebb az meg simán vehető másnak is.
2012. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
oda állsz elé, bele nyúlsz a bugyidba majd belenyomod az újjad a szájába. ebből rögtön leveszi majd,hogy kívánod a szervezetét.
2012. júl. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
speedway: Köszönöm ezt a választ, eddig nem tudta ellátni a létfontosságú szükségleteimet sem ma a szervezetem, de ezzel a maximális jelentéstartalmú verbális megnyilvánulással rávetted erre kivénhedt belső biológiám.
2012. júl. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy lánynak nagyon jól áll a mosolygás(ez azt jelzi hogy vidám,jókedvű,boldog az illető<és ez vonzó>).

Ha egy lány rámosolyog szépen egy férfira az a férfi akár belé is szerethet.

mondjuk mond neki hogy szia mikor találkozol vele.

És ne legyél komor mindig próbálj kedvesen nézni rá.

2012. júl. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
és máskor is
2012. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!