Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tetszem magamnak, szeretné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem magamnak, szeretnék vékony aranyos fiú lenni, de nem tudok. Sosem sportoltam, de mégis izmos vagyok,77 kiló, és 184 centi. Szerintetek ez manapság bejön a lányoknak?

Figyelt kérdés
Utálom ezt az állapotot, olyan szépek a vékonyabb aranyos arcu srácok, de én meg széles vagyok, és nagyon férfias. 19 évesen kinézek vagy 24 nek és ez engemet nagyon zavar:( ti összejönnétek egy ilyen sráccal? Hogyan dolgozzam fel magamban azt, hogy nem vagyok egy olyan aranyos fiú?
2009. nov. 3. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Gyerek szerintem te homokos vagy.
2009. nov. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát ezt meg honnan szedted elő??
2009. nov. 3. 18:40
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
egyre jobb kérdések (aranyos arcu) XD mérnem azt irtad hogy aranyoskás dákóu:D
2009. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen szavakat vagy lány vagy homár használ.
2009. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%
Mégis szerinted 77 kilósan te kövér vagy?Széles? Én is pont 77 kg vagyok én is 19 éves,és 186 cm, én se vagyok mondjuk kis darab, de sztem pont jó. Nem tudom neked mi bajod azzal, hogy izmos vagy, szerintem még külön be is jön a lányoknak, vagy nem tudom mi is konkrétan a problémád. Arról meg hogy mi aranyos mi nem, na látod a kisbabák aranyosak, vagy az állatok, de hogy lassan 20 éves férfire azt mondani, hogy aranyos, az olyan bu%%s:S
2009. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%

ez nagyon beteg kérdés am: tapasztald meg mondjuk hívd el az aki tetszik manapság 1 19éves srác ezt csinálja nem?

és akkor választ kapsz erre

2009. nov. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

hát ha te is olyan kis vékony pálcikasrác akarsz lenni a kivasalt hajjal és már azt is mondhatnánk nekik h járjanak szoknyában mert egyszerűen annyira :S:S

jól vagy így ahogy vagy ne akarj megváltozni

jó ha testesebb vagy az átlagnál legalább tudja a barátnőd hogy meg tudnád védeni ha kellene

2009. nov. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem vagyok meleg, de amúgy nincs semmi bajom a melegekkel. És mi az hogy ilyen szavakat, egy meleg használ csak? Bocsánatot kérek, hogy én kulturáltan tudok beszélni. Arra pedig megkérlek titeket hogy ne tévesszétek azt össze, hogy valaki mondjuk meleg, vagy inkább egy érzékeny lelkületi fiú, mint mondjuk én. Köszönöm.
2009. nov. 3. 18:51
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, biztos jól nézel ki, ezen ne idegeskedj! Hidd el, rengeteg csaj van, akiknek az ilyen pasik jönnek be, mint te. Vannak, akiknek a vékonyabb srácok tetszenek, a tipikus aranyosak, és vannak, akiknek az erősebb, izmosabb, magasabb pasik. Nekem az utóbbiak tetszenek jobban, mint amilyen például te is vagy.
2009. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Azta gẹci, mi ez a kérdés?

Én sajnos vékony vagyok, és ezt nagyon utálom (még strandra sem járok). Én is 185 centiméter körüli magas vagyok, legjobb lenne ha felszednék 20-30 kilogrammot izomba, de ez évtizedekig tartana.

Cserélnék veled. :-)


16/F

2009. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!