Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem színesebbé az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem színesebbé az msnes beszélgetéseinket?

Figyelt kérdés
Pár hete msnezgetek minden nap egy sráccal. Már láttuk egymást, és talizni is fogunk a napokban. Addig is szeretném színesebbé tenni a beszélgetéseket.:) Hogy tegyem? Amúgy jól elvagyunk, csak az a baj, hogy mindig ugyanazok a témák... Vmi ötlet? Pl. aknakeresővel elvoltunk egy darabig.:D
2009. júl. 15. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem muszáj az ilyen műjátékokkal szórakozni, kitalálhatsz te is (:

Ha mindennap beszéltek, akkor gondolom többé-kevésbé ismeritek egymást, tehát játszhattok olyat, hogy ki mennyire ismeri a másikat. Pl mondj 10 dolgot, amit szerinted abban a fiókban tartanék, amiben a nekem fontos dolgok vannak. Vagy mondj dolgokat, amik szerinted az asztalomon vannak, szóval ilyenek :D

Mi ezekkel nagyon el szoktunk lenni.

2009. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Várom még az ilyen ötleteket.:)
2009. júl. 15. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
hát ez most nem biztos, hogy nektek való, de mi a barátommal azt csináltuk -mikor már jó ideje ismertük egymást és alakultak a dolgok-, hogy este msnen találgatta, hogy milyen ruhadarab van rajtam:P
2009. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:D Ez sem rossz, de sztem mi még annyira nem ismerjük egymást.

Amúgy 16 évesek vagyunk.:)

2009. júl. 15. 23:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj webcames sztriptízt.
2009. júl. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!