Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám színesebbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám színesebbé tenni a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem kezd kissé lapos, rutinszerű lenni minden. Néha elmegyünk moziba, sétálni, fagyizni ilyenek. De nem akarok mindig elmenni és pénzt költeni, itthon mivel dobhatnám fel az együtt töltött időt? Nem a szexuális dolgokra gondolok, mert ott minden rendben van, hanem arra, hogy ne csak filmet nézzünk meg ilyenek.
2011. ápr. 18. 06:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszer beszélgessetek de nagyon sokat. Bizonyára eddig is beszélgettetek, de mozi helyett maradjatok otthon és ismerjétek meg egymás minden tulajdonságát, főzőcskézzetek, stb. Bár ez annak is függvénye, hogy mennyi ideje vagytok együtt és mennyire ismeritek egymást.

Akkor menjetek olyan helyre, ahol még nem voltatok! Akár egy koncertre (ne túl drága), vagy menjetek el úszni, kerékpározni stb. A kerékpározás szerintem a legolcsóbb és amúgy is itt a jó idő. :)

2011. ápr. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Társasjáték, kerti munka (ha van kert)..
2011. ápr. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy minden tartalmas és tartós kapcsolat alapja, egy -a kapcsolat természetétől független- "külső" kapcsolódási, érdeklődési pont.

Találjatok valamit, ami mindkettőtöket érdekel, amit mindketten szívesen csináltok. Ez gyakorlatilag bármi lehet, csak ne legyen közvetlen kapcsolatba a házassággal.

Pl: azonos témájú irodalom, peca, kertészkedés, rajz, túrázás, zenélés, sport, rendszeres konditerem, színház, focimeccs, stb. stb. stb....

2011. ápr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Darcy01 ***** válasza:

Én 4 éve vagyok együtt a barátommal és rendkívül szerencsésnek érzem magam, mert még most sem "untunk" egymásra, nagy harmóniában élünk. Pedig szerintem semmi extrém dolgot nem csinálunk, vele a hétköznapok is jók.


De a lényeg: mi nagyon gyakran szoktunk a barátainkkal társasjátékozni (pl. Activity) vagy kártyázni és közben jókat beszélgetünk.

Vagy elmegyünk együtt biciklizni.

2011. ápr. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!