Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szeretitek a vörös hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szeretitek a vörös hajú lányokat?

Figyelt kérdés
A természetes vörösre gondoltam,nem a festettre. Egyik kérdésben felmerült ez a dolog,gondoltam megkérdezem..:)
2009. júl. 15. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:

háhá :D én vagyok az a festett vörös :)

amúgy, a természetes vörös is lehet szép, ha olyan arc párosul hozzá, lehet jár vele néhány szeplő, de ha nem durván van ellepve vele az arca, akkor még szexi is lehet ;)


20/L

2009. júl. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
91%

A természetest igen, a festetett nem.

Bár igazából ez azon múlik, hogy mennyire alkot összhangot az arcával - legalábbis nekem.

De a természetes szinte mindig jól áll :)

2009. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

áá én megvadulok tőle :D de csakis a természetes. a szeplők a gyengéim :)

20/f

2009. júl. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

in is festett vörös vagyok, több mint egy éve, és mindenki azt mondja, hogy viszsa ne festessem, mert már csak ezzel a FESTETT vörössel tudnak elképzelni. :) soha nem kaptam még negatív visszajelzést.. sőt:) amióta ilyen a hajam sokkal több fiúnak jövök be, úgy látom. :D (ezt nem egóból..:D)

16/L

2009. júl. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

igen, az Epica énekese jó csaj (ha még mindig ez van slágeren)


am van egy csaj ismerősöm, akinek fekete haja vansötétvörös melírokkal. Ritka szép lány, az egyetlen 8as eddig

2009. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne értse félre senki,nem leszólni akartam ezzel a festett vörösöket,én nem vagyok vörös egyáltalán,csak érdekelt,mennyire tetszik ez a fiúknak :)
2009. júl. 15. 23:41
 7/8 anonim ***** válasza:

én is festett vörös vagyok és a barátom beszélt rá :D nem bántam meg :)


a természetes vörös hajszín pedig szerintem is az arctól is függ, mert láttam már nagyonszép és ronda természetes vörös csajokat is.

2009. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a vörös csajokat. Persze a természetes vöröst jobban mert a szeplőkkel nagyon szépek :)

20|F

2009. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!