Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Buta dolgot tettem és most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buta dolgot tettem és most belekeveredtem a saját hálómba. Mit gondoltok, hogyan tovább? :S

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki tetszik, de ő nem látott még személyesen. Felvettem msn-re, tök édi volt, aztán elkezdett csak ok nélkül nem visszaírni. Ezért csináltam egy kamu msn címet és felvettem, kiváncsi voltam, hogy gépnél van-e, másnak visszaír-e, kiadtam magam egy másik csajnak, aki állítólag az egyik jó barátnőm. Azóta már visszaírt a srác nekem is, sőt sokat beszélgetünk. :) Mikor elkérte a képzeletbeli csaj telefonszámát, az enyémet adtam meg, és nagyon bejön neki az a lány (szereztem képet), és sms-eznek is. :D Tegnaő hívott és nagynehezen felvettem neki a képzeletbeli csaj nevében, nagyon jól elbeszélgettünk, dehát nem tudta, hogy én én vagyok. Azt mondta szép hangom van, meg hogy nagyon csíp így első hallásra. De azt hiszi a képzeletbeli csajjal beszélt. Pénteken buli lesz a közelben, elhívtuk oda, hogy találkozzunk. Ő mindkettőnket látni akarja, különösen a képzeletbeli csajnak mondta, hogy jöjjön el mindenképp, különben megsértődik. Azt a lányt jobban ismeri, mint a valódi énem. Hogy csináljam ezt a pénteki bulit, hogy ne bukjak le? Szerintem elmebetegnek tartana ha kiderülne az igazság. Mi legyen? :S
2009. júl. 16. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Hát igen, elmebeteg is vagy! Kis gyerek...
2009. júl. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Ezt nem gondoltad át eléggé. Heh.. hazugságok hálója...szerintem tépd szét ezeket a hálókat és mond el neki az igazat. Egyszer úgyis kiderülne, minél hamarabb annál jobb. Az igazság célravezető. Jah és nem mindegy, hogy hogyan mondod el neki mi a helyzet...
2009. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gyerekes voltam és már nagyon bánom. :( De a teljes igazságot nem mondhatom el neki, valahogy máshogy kell kikeverednem ebből. :S
2009. júl. 16. 10:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Mert ez tényleg nagyon gyerekes viselkedés.

Ne azon agyaljál, hogy le ne bukjál, hanem azon, hogy megmondod neki az igazat.

L, 18

2009. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

HÁT EZ SZÁNALMAS :D

De én is csak azt tudom mondani: mond el neki... És meg kell értened ha soha többé nem akar beszélni veled, mert ki tudja mit érzett a kamu lány iránt és lehet nem esne túl jól neki ha odaállítasz: boccs az a csaj nem létezik....

2009. júl. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Máshogy nem tudsz belőle kikeveredni, ezt már most megmondom neked. Hidd el, hogy az még a jobbik eset mikor TE mondod el neki az igazat. Lehetne rosszabb is, pl ha ő jön rá valahogy, és akkor egy nagy hazudozónak fog tartani és úgy otthagy mint eb a sza(ha)rát. Most tálalhatod úgy hogy nem fog annak tartani.
2009. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

bejon a srac?? figyelj szerintem ha nem akarsz lebukni: ha megoldhato igy menj el a buliba es mond h te vagy a 2es szamu csaj (a kepzeletbeli) es az 1es nem tudott eljonni vmi hulye okbol kifolyolag. utana 1 heten belul az 1es csaj neveben ird meg h nagyon aranyos, de kozben osszejottel massal es tul kockazatos meg nem lenne tisztesseges kavarni. a 2es csak neveben meg hajts ra ha tetszik. ha a fotok vmennyire hasonlitanak, nem biztos h rajon mivel eloben mindenki mas 1 kicsit. foleg discoban amugyis sotet van.

ha meg mkepp rajon, valld be, aztan lesz ami lesz. es tanulj az esetbol.

2009. júl. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó válaszoló! én pont fordítva terveztem, hogy én magam megyek el és a képzeletbeli csaj jön össze vkivel :) és sajnos nem hasonlítunk annyira, hogy ezt kevergetni lehessen ki kicsoda, rólam sok képet látott már, tuti nem keverne össze minket.
2009. júl. 16. 11:20
 9/15 A kérdező kommentje:
egyébként én 17 múltam, a srác 19 lesz...
2009. júl. 16. 11:22
 10/15 anonim ***** válasza:

Hááááát,szépen összegubancoltad a dolgokat :-)


Vagy mondd el neki,vagy tedd azt,amit elterveztél.

Ha elmondod neki az igazat,akkor (nagy valószínűséggel) a srác kiábrándul belőled,hisz tulajdonképpen a bolondját járattad vele.


De ha ennyire konkrétan megmondta,hogy neki bejön a képzeletbeli lány,akkor te mit éreztél?Nem esett rosszul,hogy a kitalált személy szimpatikusabb neki,mint Te?


Majd írd meg végül mit tettél :-)

De semmiképp nem egy 17 éves korú lányra tippeltem volna,miközben ezt a story-t olvastam :-P


Szia! 18/L

2009. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!