Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három terhességi tesztet is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három terhességi tesztet is csináltam, mind a hármon megjelent halványan a két csík. Akkor most terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen elvileg...mindenképp menj el orvoshoz, mert a méhenkívüli terhességet is így mutatja a teszt...
2012. júl. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg.
2012. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3 teszt szerint is terhes vagy, mit nem értesz ezen? Mit kell itt kérdezni? Inkább menj el az orvosodhoz, megbeszélni a további teendőket.
2012. júl. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3. válaszoló te mekkora egy tuskó vagy!!!!!!! Inkább maradtál volna csendben!!!!!! Hányingerem van az ilyen bunkó senkiházi emberektől mint te!!!



Ha halványan is de látható akkor tuti terhes vagy!

2012. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4, tulajdonképpen mi bajod van? Megkérdeztem, hogy mit nem tud megérteni azon, hogy 2 csík = terhes vagy. Egyébként pedig, azt hiszem hasznos választ adtam, mert tényleg el kell mennie az orvoshoz, mert legjobban ő tudja, hogy mi a teendő, akár meg akarja tartani a babát a kérdező, akár nem. Szóval felesleges itt feltenni kérdést és sokkal jobban jár, ha a nőgyógyászával beszélni meg ezt. #3 voltam.
2012. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 noyibp válasza:
Nekem is halvány volt nagyon aztán napról napra erősödött. És terhes vagyok!!:)
2012. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ééés megjött a havim...
2012. júl. 28. 01:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!