Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lányoknak rendes srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányoknak rendes srác kell, és elkezdenek ismerkedni egy rendes sráccal miért rázzák le?

Figyelt kérdés

Más rendes sráctól is hallottam, hogy hirtelen mindig találnak valaki mást. vagy csak eltűnnek...


Akkor miért mondjátok lányok, hogy rendes pasi kell nektek?


2012. júl. 25. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Ez egy mese. Nem kell nekik rendes srác, de folyton ezt mondogatják. Tudod miért?!


Mert a lányok nyelvezete egy egész idegen nyelv a fiúkéhoz képest.


A lányoknál a rendes srác, nem azt jelenti, mint amit mi fiúk értünk rajta.


Hanem a rendes srác= bunkó, tapló, menő, vagány, beszólogatós, lealázós, mindenki megverő, kötekedő, vitatkozós, veszekedő, határozott, magabizto, mindenkit leszaró, tiszteletlen, perverz állat

2012. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
olyan ez, mint a börtönszlengben a "jófiú"=zárkakirály?
2012. júl. 25. 21:40
 3/10 Hole Hunter ***** válasza:
Ne hagyd magad lerázni! Kapaszkodj! :)
2012. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Apukám mindig azt mondta, hogy villamos és nő után nem futunk :)
2012. júl. 25. 21:44
 5/10 anonim ***** válasza:

Az kell nekik a szerelmesregényekben és a gagyi sorozatokban!


Tök poén, mikor megnézek egy csinos lányt(aki papíron értelmes is, de hirtelen ellentmond a tényeknek), mert kiderül, hogy a barátja egy kemény drogos....

Nem értem miért ragaszkodnak a nők az alkeszokhoz, drogosokhoz és krónikus munkakerülőkhöz, vagy a koppány dobos Tecsó parkolóban grasszáló asztrás, golfos gyerekekhez...., náluk ez a rendes srác kiteljesülése!

2012. júl. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Magam is ezt tapasztalom. Komoly és becsületes férfi vagyok, udvarias a nőkhöz, van humorérzékem, komoly szakmai sikerek vannak a hátam mögött, egy elit egyetem nehéz szakán végeztem, és mégis a sötét tahókkal járnak helyettem.


A lányismerőseim inkább kamionsofőrökkel és kőművesekkel járnak, mint egy intellektüellel. Ismertem egy embert, aki másfél hónapig nem fürdött, mellette lopott és ráadásul disszociatív személyiségnek tűnt (sajnos a szobatársam volt),és szinte naponta hozta fel az új csajokat.


24 F

2012. júl. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
és a lányok miért nem válaszolnak?
2012. júl. 26. 07:54
 8/10 A kérdező kommentje:
6: ez esetben elgondolkoznék rajta, hogy azok a lányok mennyire voltak igényesek, akik ilyen sráccal jártak...
2012. júl. 26. 07:54
 9/10 anonim ***** válasza:

Én az 5-ös vagyok és detto egy az egyben a 6-os szintjén állok! Menő mérnök diploma, jó karrier, 11 aktív sportélet..... és még nem volt barátnőm!


A lányokra ne számíts, ők ezt tudják, csak sz..ul esik bevallani nekik! De az a lányok szerencséje, hogy ezek a srácok egy életen át maradnak kőművesek és kamionsofőrök, rendőrök és megcsalják őket, nem becsülik meg őket, vagy perverzek(sok példát látok itt is, amikor a lány megkérdezi, hogy baj-e ha a pasija szeretkezés közben a plüss macit is, és ezt nyalja meg azt):)


Én annyit tudok mondani, hogy ne foglalkozzatok velük és még véletlenül se vegyétek komolyan őket!

2012. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

11 év aktív sportélet(bocs, így érthetőbb)

Amúgy tanácsként annyit, hogy vegyetek egy szép motort! Imádom, nagyon sokat dobott az önbecsülésemen a sportal együtt, mert megadja a szabadságérzetet, a férfias, de ésszel uralandó erőt és gyönyörűen tündököl a lemenő napfényben! Ez nem autó, nem a parkolóban menőzöl vele, ezzel túrázol, sportolsz és kikapcsolódsz!

Sajnos benne van a pakliban a donor véglet is...., de istenem az életben sajnos a boldogsághoz sok áldozat és kockázat kell!

2012. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!