Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok/lányok ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/lányok ha egy srác odamegy hozzátok ismerkedni, beszélgetni mért kell mindjárt "flegma" stílusban elutasítanotok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 00:46
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Mért kell az a kis önbizalmamat is elvennetek?

:/

2011. dec. 11. 00:49
 2/27 anonim ***** válasza:
57%

Mert ha nem tetszik valaki akkor ne lopja az időnket,amúgy a pasik is ugyanezt csinálják...:P Nem akarok a válaszommal senki lelkivilágába belegázolni,de ez így van...:S

21L

2011. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

[link]

tessék olvasd el ;)

2011. dec. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Jaaajjjh:D
2011. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

Jogos kedves kérdező!


ÉN is így járok folyamatosan. A vicc az egészben az, hogy még csak nem is vagyok bunkó velük, hanem kedvesen, mosolyogva megszólítom őket és bemutatkozom, de mégis olyan bunkón elutasítanak. :/


Nekem már annyira nincs önbizalmam a lányok miatt, hogy prostihoz járok.

2011. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

# 2/3

Úgy érted,hogyha téged egy pasi megbánt akkor te is visszavágsz azzal,hogy megbántasz egy ismeretlent aki még meg sem érdemli??

2011. dec. 11. 00:54
 7/27 anonim ***** válasza:
69%

ma 00:50


el vagy tévedve, én sosem bántottam meg egy lányt sem, ha nem tetszett


ellenben ti nők nagyon is hajlamoask vagytok úgy bánii a férfiakkal, mint valami érzéketlen tárgyakkal


pedig nekünk is vannak érzelmeink, sőt még jobban is mint nektek én ma már így látom és tapasztalom


szavazzatok le nem érdekel!

2011. dec. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Feszt ez megy. Azért utasítanak vissza mert vagy nem tetszel neki, vagy mert egy kis r*banchoz mentél oda akiben már volt egy pár lékkör, vagy csak volt barátja, vagy pedig egyszerűen rossz kedve volt. Már kismillió ilyen kérdés van fent:/ Én pl nem küldök el senkit se bunkón szerintem. Lehet ez már a te rögeszméd. Ez attól is függ, ki milyen dumával jön oda. Már amikor egyből az jön le valakiről, hogy fel akar szedni, na azt én is ott hagyom elég hamar. De ha normálisan,udvariasan oda jön, akkor semmi gond még ha tetszeni nem is tetszik az illető. Hány évesek vagytok? Amúgy, ha meg elkezd veled beszélgetni, mindjárt többet akarsz és onnantól kezdve csak a sértődés van a dologból ha mással jön össze. (De akinek nem inge, ne vegye magára...)

22l

2011. dec. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

00.50 vagyok

Hát ezt a tárgyas hasonlatot inkább a pasikra lehetne használni,és ez nem bosszú csak ha valaki nem kelti fel az érdeklődésünket,akkor mit kezdjünk vele?Nyomjunk egy mű mosolyt ás hallgassuk amig elmondja a mondandóját,megadja a számát és azt mondjuk neki,hogy felhívjuk,pedig soha a büdös életbe nem fogjuk,ő pedig otthon ülve csalódottan várja a hívást,ami soha nem jön el....Most akkor mit is tesz ilyen helyzetben egy rendes nő?

Sajnálom lehet,hogy én gondolom rosszul,csak talán nagyobb szenvedéstől mentem meg a pasit így....:S

21L

2011. dec. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Amúgy, kedves "férfiak", honnan tudjátok hogy a "nőknek" milyen érzelmeik vannak. A mi szemszögünkből ti vagytok többnyire a bunkók és azok, akiket nem érdekelnek a másik érzései. hagyjuk már ezt a gyerekes "A fiúk jobbak, a lányok jobbak" dolgot. Ha hiszed, ha nem, van aki kockáztat és leáll veled beszélgetni, csak te azt észre sem veszed. Amúgy nem szeretnélek megbántani, de ha már 10-20 lány is így reagál rád, akkor magadban keresd a hibát szerintem... (Vagy legalábbis gondold végig a dolgokat)

22l

2011. dec. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!