Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a szerelem? Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szerelem? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés

Számodra mit jelent?

Értelmes válaszokat nemmel és korral lécci..köszönöm! :)


2012. júl. 25. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyelőre semmit nem jelent, mert még nem voltam szerelmes. 21L
2012. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A szerelmet nem leírni és megmagyarázni kell, hanem átélni, átérezni és viszonozni.


22/L

2012. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Kémia! :)
2012. júl. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 valaki a tömegből ***** válasza:
Egy ösztön szerű folyamat melyet hormonok, biokémiai anyagok felszabadulása kisér. Szerepe van a tartós monogám kapcsolat kialakításában, az eberi faly fenmaradását és sikeres szaporodását elősegítő folyamat.
2012. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,csak kíváncsi vagyok,tudom,hogy ezt nem magyarázni kell. :)
2012. júl. 25. 22:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor két ember viszont szereti egymást, és dugnak az a szerelem.

Ja és nem és kor.

2012. júl. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy olyan erzes amiöl minden nap jo kedved van.Mindegy,hogy mi törtenik veled te boldog vagy a dragad miatt.Nincs annal szebb erzes amikor van egy lany es egy fiu akik szeretik egymast.Amikor az eleted egy növel akarod leelni es minden pillanatban vele akarsz együtt lenni es felaldoznad barmikor az eletedet erte :) A legjobb dolog a vilagon a szerelem de sajnos es most nem vagyok szerelmes.Alig varom mar,hogy szerelmes legyek :) 17F
2012. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
22:55 hülye vagy. :D:D:D
2012. júl. 25. 23:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor egész nap csak rá gondolsz, boldog vagy már attól is hogy beszélsz vele, úgy érzed kihúz téged a hétköznapokból és értelmet ad a lényednek...és amikor összejöttök, na aaaz még milyen fantasztikus. és amikor szakítotok kb. úgy érzed meghaltál.
2012. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7-es te nagyon aranyos vagy.:))
2012. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!