Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat?

Figyelt kérdés
Van egy srác,aki nekem tetszik,de még sosem volt barátnője vagyis komolyabb,pedig 20 éves.Pár hónapja ráirtam,de akkor készült a vizsgáira.Mikor végzett velük,irt nekem.Azóta felváltva irunk egymásnak,de pl 2 hétre elment nyaralni és semmit nem irt.Hazajött ráirtam milyen volt,ennek 5 napja és ma meg ő irt nekem.Most akar vmit vagy csak jófej ? :S
2012. júl. 25. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem tudom....fáradt vagyok.
2012. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Unatkozik :(
2012. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
megyek aludni... GN
2012. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
lehet h csak ritkán fb-ozik. amúgy ennyiből nemlehet megmondani,lehet h csak jófejkedik..ezt neked kell érezned,h mondjuk milyen válaszokat ír
2012. júl. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem tudom mit csináljak,hogy jelezzem,hogy érdeklődöm iránta.

ja amúgy akkor menjetek aludni :))

2012. júl. 25. 23:56
 6/9 anonim válasza:
írd meg neki majd vmi beszélgetés közben,hogy pl:" amúgy bejössz ám:$" ilyen egyszerű:DD vagy hívd el mondjuk magatokhoz "filmezni",aztán meglátjátok,mi sül ki belőle:D
2012. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszii :D
2012. júl. 26. 00:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Ritkán facezik ja, én se nézem meg minden nap, mert más dolgom van... de nyugodtan kezdeményezz, lehet örülne neki, legalábbis én örülnék, mert csak akkor írok rá valakire ha "kedvelem"


18/f

2012. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,igazából tetszik benne,hogy aranyos és neki nem fontos,hogy ki mit gondol..de nem értem miért nem volt még bnője,mikor jól néz ki :(
2012. júl. 26. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!