Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van olyan illat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van olyan illat egy férfin, amire különösen figyeltek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt parfüm, arcszesz, bőrillat (testápoló), mentolos lehelet, ruha öblítő illata, sampon ...stb, akármi.

pl: ha egy lány megölel, akkor én mindig megszagolom a hajukat, és kivétel nélkül minden csajnak a haja nagyon jó illatú, ami a samponnak meg annak az 500 féle hajbalzsamnak köszönhető, de az összhatás nagyon jó :)

Arra lennék kíváncsi, hogy a nőknél is van-e olyan illat, amit szinte "keresnek" egy férfin?


2012. júl. 26. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az illatos haj nálam is nyerő :) Illetve az Axe csokit ha megérzem, már bekábulok tőle, annyira imádom :D A fogkrémes lehelet mindenképp pozitív, és persze, mindenhol legyen ápolt. 22/L
2012. júl. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%

Én sok mindent szeretek ezekből.

Ha megpuszilok egy srácot, szeretem az arcszesz illatot (persze ha nem vmi elfuserált fajta), ha hozzábújok a dezodort, ha adok egy puszit a fejére, és a hajának olyan head&shoulderses illata van, ha lefürdik, és a bőre árasztja az ő személyes saját bőrillatát, a ruhákon amúgy is kedvelem az öblítő illatot, ez nem függ a sráctól, vagy bármilyen olyan illatot, ami kellemes, ápoltságot, tisztaságot kölcsönöz. Szeretek szimatolni. :D


Épp ezért pl a bagóbűz, vagy az a jóféle hónaljszag elég kiábrándító tud lenni.

21L

2012. júl. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is minden kellemes illatot szeretek, ami nem túl erős, inkább akkor érzem csak, ha közelebb hajolok.

De ami különösen felkelti a figyelmemet az a bőre illata. A pasimnak imádom a bőre illatát, teljesen elolvadok tőle.

2012. júl. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a Nivea for men dezodornak az illatát imádom fiúkon =) a hajukon meg a wu2-t, mert annak olyan tisztaság szaga van xD a ruhájukon is legjobban a klasszikus mosópor szagot szeretem, nem az öblítőt
2012. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Barbon és Brut! Nyerő kombó! :)) ja meg a kanszag, az is mindent visz.
2012. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!