Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tesz fel egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz fel egy férfi ilyen kérdést egy nőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy férfi ismerősöm, aki feltett nekem pár érdekes kérdést. Amikor rákérdeztem, hogy érez-e irántam valamit, felháborodva ott hagyott.


Úgy kezdődött a dolog, hogy jártam egy 2 éves képzésre, ő a tanárom volt.

Amikor vége lett, pár hónappal később felmentem msn-re és láttam, hogy fent van, rámírt.

Mondta, hogy nincs párja, nincs gyereke, pedig nagyon vágyna rá, és már nem is fiatal. 36 éves.

Én vigasztaltam, hogy semmi baj, majd lesz stb.

Erre megkérdezte, hogy én nem házasodom még, van komoly párkapcsolatom?


Köpni, nyelni nem tudtam a kérdés hallatán. Előtte alig beszélt velem a suliban.


Most mit gondoljak? Rákérdeztem miért, erre azt mondta, hagyjam békén, mert én nyomulok rá.


Tiszta hülye. Semmit nem tettem.


2012. júl. 26. 07:49
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Én ebből arra gondoltam, hogy esetleg belém szeretett. Hülye gondolat volt részemről?
2012. júl. 26. 07:51
 2/16 A kérdező kommentje:
Én 20 éves vagyok.
2012. júl. 26. 07:55
 3/16 A kérdező kommentje:

Azt hozzátenném, hogy ő egy abszolút olyan ember, aki mindent véresen komolyan vesz. Tehát nem feltételezem, hogy szexet akar. Meg sem fordul a fejemben a gondolat.


Ő tényleg magányos farkas típus.

2012. júl. 26. 07:57
 4/16 Renesmee18 ***** válasza:
Szerintem nem szerelmes beléd, csak kíváncsi. Mivel, hogy Ő egyedül van, gondolom érdekelte, hogy veled mi a helyzet. :D
2012. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Lehet ezzel akarta leplezni zavarát,én biztos abban letem volna a helyében

20F

2012. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De miért nekem sír, hogy magányos és erre rákérdez velem mi van?


20 évesen házasodom? Szerintem meg arra volt kíváncsi, van-e párom. Nekem nagyon az jött le. Ezek szerint tévedek?

2012. júl. 26. 08:35
 7/16 A kérdező kommentje:
Ezt összevetettem azzal, hogy a vizsgánk előtt kaptam tőle egy sms-t, hogy miket kell még átnézni. Érdekes.
2012. júl. 26. 08:36
 8/16 anonim ***** válasza:

Szeretném hozzáfűzni, hogy aki 30 év feletti férfi és még szűz az hivatalosan is varázslóvá avanzsál. Vigyázni kell az ilyenekkel, mert furcsa nyakatekert lelkiviláguk van, ráadásul sokkal nagyobb a manapool-juk nálad.


No de tényleg.

2012. júl. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy szűz?


Sok évvel korábban volt egy párja. Meg arról is tudok, hogy távkapcsolata is volt sokáig, de véget ért.

2012. júl. 26. 08:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Elcsípted egy rossz pillanatában. Ha úgy adódna simán elcsavarhatnád a fejét, de valószínőbb, hogy nem egy 20 évesre van szüksége aki tiszta hülyének nézi azonnal.
2012. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!