Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális a képzeletbeli barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális a képzeletbeli barátnő?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és még soha nem volt bnőm.

Kicsit visszahúzódó vagyok, és sokan mondták hogy talán egy kicsit túl gyerekes is. És egy lánynak se kéne egy ilyen. Volt már sok lány aki megpróbált közeledni, mert a külsőmmel semmi gond nincs, helyes vagyok elvileg. Önbizalmam nincs.. És manapság azt vettem észre hogy esténként nincs kivel beszélgetni, és az ágyban befordulok és így "ábrándozgatok".. Én kicsit beparáztam hogy nehogymár megőrülök a végén.

Utána olvastam, és valami olyasmit olvastam hogy valamilyen önvédelmi reakciója ez az agynak, gyerekeknek ezért van képzeletbeli barátjuk. De én ezt már évek óta gyakorlom :S

Csak normális véleményeket légyszi.



2012. júl. 26. 09:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Skizofréniára utal...
2012. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDD
2012. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hö? O.o

és én most mit csináljak? :O

2012. júl. 26. 09:26
 4/25 anonim ***** válasza:
10%
hívd a scotland yardot, nagy dolgok vannak készülőben a testedben
2012. júl. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Ez nem normális, ezt inkább kezeltetned kéne, nem gondolod?

Akár rosszabbra is fordulhat.

2012. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Szóval jobb ha leállok? O.o

Meg mikor épp éjfélig dumálok egy egy csajjal akk nincs ilyesmi csak ha magányos vagyok. O.o meg inkább ábrándozás.

2012. júl. 26. 09:28
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális, csak nem kell hagynod, hogy ennél tovább "fejlődjön" a dolog. Egyébként azt javaslom, küzd le a gátlásaidat és találj magadnak egy igazi barátnőt.
2012. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

De akk most Skizofrén vagyok? O.o

Amúgy kicsit magányosak a napjaim, barátaim is alig vannak, csak 1-2.. :/ ezmeg afféle ábrándozgatás, hogy milenne ha.. dejólenne. stb. O.o

2012. júl. 26. 09:30
 9/25 A kérdező kommentje:
Normális válaszok?
2012. júl. 26. 09:33
 10/25 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Írj privátot segítek!
2012. júl. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!