Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek milyen hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen hajú fiúk tetszenek? Mennyire számít, hogy egy fiúnak milyen hosszú/stílusú haja van?

Figyelt kérdés

2012. júl. 26. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a nagyon hosszú haj tetszik legjobban.:) De attól függetlenül rövid hajú srác is tetszett már szóval...Nem ez dönt.
2012. júl. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem a hosszabb hajú pasik jönnek be, a már enyhén "szembelógó" féle :)

Ilyesmik pl:

[link]

[link]

2012. júl. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát, számít, de nem kizáró ok, ha egy fiúnak nem pont olyan haja van, mint amilyen nekem tetszik. A tüsi/kopasz/ nagyon hosszú, lányos haj nem nagyon jön be, inkább ilyenek: (az arcukat ne nézd ) [link]

[link]

[link]

a 3. tetszik a legjobban

2012. júl. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt nem szeretem,ha akkora,hogy aktívabb mozgástól előreleffenik.
2012. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Rövid, de pár centi azért legyen.
2012. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az a döntő, hogy milyen haja van, de a túlzottan hosszú hajúakat már nem szeretem. Ne legyen se túl rövid, se túl hosszú.
2012. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A hosszabb-hosszúhajúak, és főként szőke-szőkésbarna. Ettől függetlenül volt már dolgom rövid, barna hajú sráccal, szóval nem baj, ha nem felel meg a kritériumnak:P
2012. júl. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! úgy látom az itteni "statisztika" alapján, a legtöbb lánynak a picit hosszabb, vagy hosszú haj tetszik. Én is így vagyok vele, sőt nekem soha nem tetszett még ilyen 6-7 cm-nél rövidebb hajú fiú...nem tudom miért egyszerűen nem tudok vonzódni hozzájuk, hiába van mellette jó teste, helyes arca.Szóval félhosszú vagy hosszú, és szeretem ha van valami fazonja, ilyen lépcsőzetes pl., nem csak le van csapva egyenesre az alja.
2012. júl. 26. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Sötét, kicsit hullámos, annyira hosszú, hogy bele lehessen túrni.
2012. júl. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!